Blog
Zaginieni Przed Laty

Krótka historia zaginięcia… Gdzie jest Radosław Antkowiak?

Radosław Antkowiak Są takie zaginięcia, o których słyszał każdy. Są również takie, o których dawno nie mówi nikt… Nie są “porywające”, bo brak w nich tajemnicy i zwrotów akcji. Człowiek po prostu wychodzi z domu i nigdy więcej nie kontaktuje się z rodziną. Choć całą ich historię można streścić w jednym zdaniu, nie są mniej istotne. W “krótkich historiach” będziemy poruszać te zaginięcia, o których ani nie nagrywa się podcastów, ani nie pisze się zbyt często, bo w internecie natknąć się można na jedynie szczątkowe informacje. Dziś przyjrzymy się sprawie Radosława Antkowiaka. Na jego wizerunek natknęliśmy się w policyjnej bazie osób zaginionych.

Brak jakichkolwiek informacji

Gdy wpiszemy w wyszukiwarkę hasło “zaginął Radosław Antkowiak”, pojawi się jedynie link do policyjnej bazy osób zaginionych, w której… nie ma zbyt wiele informacji. Tak na prawdę nie wiemy kiedy mężczyzna zaginął, ile miał wtedy lat i w jakich okolicznościach to się stało.

Radosław urodził się w 1980 roku, więc jeżeli żyje, ma 41 lat.

Radosław Antkowiak
Zaginiony Radosław Antkowiak

W czasie, gdy zaginął miał 176-180 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę, włosy krótkie w kolorze jasnego blondu, uzębienie pełne, uszy małe, wyraźnie odstające, duży nos, wysokie czoło i bladą cerę. Wiemy też, że w dniu zaginięcia ubrany był w czarną ortalionową kurtkę, bluzę sportową bdb, spodnie dżinsowe ciemne.

Bliscy Radosława

Bardzo prosimy bliskich Radosława o kontakt z naszą Redakcją, w celu uzupełnienia informacji o nim. Chcemy, by sprawa ta trafiła do jak najszerszego grona odbiorców i wkrótce została rozwiązana.

Kontakt

Sprawę prowadzi WA KRP Warszawa IV Wydział Kryminalny (KSP) 03-403 Warszawa, ul. Metodego 4, telefon: (0-22) 632-04-73, email: krp4warszawa@policja.waw.pl. W związku z tym prosimy, by informacje na temat zaginionego zgłaszać bezpośrednio na podany powyżej adres/numer telefonu lub do najbliższej jednostki policji.

Można również napisać wiadomość prywatną do naszej Redakcji. Oczywiście gwarantujemy anonimowość!

Źródło

https://zaginieni.policja.pl/zag/form/r798396977258,ANTKOWIAK-RADOSLAW.html

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl