Blog
Zaginieni Przed Laty

Będzin. Policja poszukuje mężczyzny, który napadł na kobietę

Będzin. Policja poszukuje mężczyzny, który napadł na kobietę

Będzin. Policja poszukuje mężczyzny, który napadł na kobietę i wykorzystał ją seksualnie. Mundurowi publikują wizerunek poszukiwanego sprawcy.

Będzin

Policjanci z Będzina poszukują mężczyzny, który dokonał napaści seksualnej na kobietę. Do zdarzenia doszło w sierpniu 2021 roku przy ulicy św. Brata Alberta w Będzinie. Jak poinformowali policjanci z Wydziału Kryminalnego, mężczyzna przemocą doprowadził idącą chodnikiem kobietę do poddania się innej czynności seksualnej.

Będzin. Policja poszukuje mężczyzny, który napadł na kobietę
Poszukiwany sprawca

Sprawcę zdarzenia zarejestrowały kamery monitoringu. Teraz policja opublikowała zdjęcia mężczyzny i prosi o pomoc w ustaleniu jego tożsamości. Zwraca także uwagę, że szybkie zatrzymanie mężczyzny prawdopodobnie może zapobiec kolejnym takim napaściom.

Będzin. Policja poszukuje mężczyzny, który napadł na kobietę
Poszukiwany mężczyzna

Mogących pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny policjanci proszą o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Będzinie tel.47 85 362 00 i tel.47 85 363 87 lub 887 220 865 (policjant prowadzący postępowanie – podkom.Mariusz Rybak) również można się kontaktować z najbliższą jednostką policji pod numerami alarmowymi 112 i 997. Informacje można też przekazać za pomocą poczty elektronicznej dyzurny@bedzin.ka.policja.gov.pl, a także anonimowo za pomocą formularza „POWIADOM NAS” zamieszczonego na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Będzinie.

 

Źródło:Wykorzystał seksualnie kobietę na środku ulicy. Policja publikuje zdjęcia – tvp.info

Poszukiwany sprawca przestępstwa – Wiadomości – Komenda Powiatowa Policji w Będzinie (policja.gov.pl)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl