Blog
Zaginieni Przed Laty

Krótka historia zaginięcia… Gdzie jest Piotr Bąkowski?

Piotr Bąkowski Są takie zaginięcia, o których słyszał każdy. Są również takie, o których dawno nie mówi nikt… Nie są “porywające”, bo brak w nich tajemnicy i zwrotów akcji. Człowiek po prostu wychodzi z domu i nigdy więcej nie kontaktuje się z rodziną. Choć całą ich historię można streścić w jednym zdaniu, nie są mniej istotne. W “krótkich historiach” będziemy poruszać te zaginięcia, o których ani nie nagrywa się podcastów, ani nie pisze się zbyt często, bo w internecie natknąć się można jedynie na szczątkowe informacje. Dziś przyjrzymy się sprawie Piotra Bąkowskiego. Na jego wizerunek natknęliśmy się w policyjnej bazie osób zaginionych.

Odwiedziny

Stare źródła mówią, że Piotr Bąkowski ostatni raz widziany był 26 stycznia 1991 roku, w swoim mieszkaniu przy ul. Lotniczej 8/9 w Poznaniu. Tego dnia mężczyzna planował odwiedzić swoje córki, w tym właśnie celu wyszedł z domu i dotarł najprawdopodobniej na ul. Słupską. W tym miejscu ślad się urwał – Pan Piotr ani nie zobaczył się z dziećmi, ani nie powrócił do miejsca zamieszkania.

Rysopis

W chwili zaginięcia Piotr Bąkowski miał sylwetkę smukłą, szczupłą, włosy ciemne, dłuższe, zazwyczaj zaczesane do góry. Wyróżniał się niskim (basowym) głosem, podbródkiem z charakterystycznym dołkiem i krzaczastymi brwiami. Tego dnia ubrany był elegancko, w obuwie 26 cm.

Piotr Bąkowski
Zaginiony Piotr Bąkowski

Do chwili obecnej nie sporządzono progresji wiekowej zaginionego, nie wiadomo więc, jak może wyglądać dziś. Jeżeli żyje, ma 60 lat.

Kontakt

Sprawę prowadzi PO Komisariat Poznań – Jeżyce, 60-846 Poznań, ul. Kochanowskiego 16, telefon: (061) 8412211, (061) 8412212, email: dyzurny.poznan-jezyce@po.policja.gov.pl, mariusz.tomczyk@po.policja.gov.pl, krzysztof.iwanowski@po.policja.gov.pl. Informacje na temat zaginionego prosimy zgłaszać pod wyżej wymieniony adres lub numer telefonu.

Można również napisać wiadomość prywatną do naszej Redakcji. Oczywiście gwarantujemy anonimowość!

Źródło

https://zaginieni.policja.pl/

https://wielkopolskie.naszemiasto.pl/

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl