Blog
Zaginieni Przed Laty

Młody mężczyzna brutalnie zgwałcił 86-latkę

Młody mężczyzna brutalnie zgwałcił 86-latkę. Seniorka została również dotkliwie pobita, ma połamane żebra. Kim jest sprawca?

Młody mężczyzna

Do wstrząsających scen doszło w nocy 17 maja 2022 roku w Kołobrzegu. 37-letni Patryk M. bestialsko pobił i zgwałcił 86-latkę. Mężczyzna od lat był w związku z wnuczką seniorki. Poszkodowana z ciężkimi obrażeniami trafiła do szpitala. Jako sprawcę wskazała partnera swojej wnuczki, Patryka M.

Mężczyzna szybko został zatrzymany. 37-latek był kompletnie pijany, dlatego udało się go przesłuchać dopiero następnego dnia. Podejrzany usłyszał zarzut zgwałcenia ze szczególnym okrucieństwem, za co grozi mu kara pozbawienia wolności od 5 do 12 lat.

37-letni sprawca nie przyznał się do winy i odmówił składania wyjaśnień. Prokurator zawnioskował o zastosowanie wobec niego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztu na okres trzech miesięcy.

Młody mężczyzna brutalnie zgwałcił 86-latkę
Pixabay.com

Jeśli jesteś ofiarą przestępstwa, zgłoś się do Ośrodka Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem i skorzystaj z bezpłatnej pomocy prawnej, psychologicznej, jak i również ze wsparcia materialnego. Szczeciński Ośrodek Pomocy znajduje się przy ul. Energetyków 10. Kontakt pod numerem telefonu 663 606 609.

Źródło: Zgwałcił 86-latkę. Długo w więzieniu nie posiedzi (msn.com)

Brutalnie zgwałcił 86-latkę. Kobieta trafiła do szpitala ze złamanymi żebrami (msn.com)

Zwyrodnialec zgwałcił 86-latkę! – Gazeta Kołobrzeska (gazetakolobrzeska.pl)

37-latek brutalnie zgwałcił 86-latkę i połamał jej żebra. Usłyszał zarzuty | Polska Agencja Prasowa SA (pap.pl)

Lecz. Również. Lecz. Oczywiście

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! lecz

Może zainteresować Cię również: Zamordowano trzech chłopców. Trwa poszukiwanie sprawcy! (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl