Blog
Zaginieni Przed Laty

Krótka historia zaginięcia… Gdzie jest Paweł Zając?

Paweł Zając Są takie zaginięcia, o których słyszał każdy. Są również takie, o których dawno nie mówi nikt… Nie są “porywające”, bo brak w nich tajemnicy i zwrotów akcji. Człowiek po prostu wychodzi z domu i nigdy więcej nie kontaktuje się z rodziną. Choć całą ich historię można streścić w jednym zdaniu, nie są mniej istotne. W “krótkich historiach” będziemy poruszać te zaginięcia, o których ani nie nagrywa się podcastów, ani nie pisze się zbyt często, bo w internecie natknąć się można na jedynie szczątkowe informacje. Dziś przyjrzymy się sprawie Pawła Zająca. Na jego wizerunek natknęliśmy się w policyjnej bazie osób zaginionych.

Okoliczności zaginięcia

Paweł Zając zaginął 13 lat temu – dokładnie 22 sierpnia 2008 roku, w Świętochłowicach. Wiadomo jedynie, że mężczyzna wyszedł ze swojego mieszkania około godziny 7:00 rano i… już więcej nie wrócił. Niestety nie wiemy, jakie plany tego dnia miał 29-latek. Może miał się z kimś spotkać? Nie wiemy też, czy zmagał się z jakimiś problemami. W internecie próżno szukać jakichkolwiek informacji na ten temat.

Zaginiony paweł zając - artykuły | Świętochłowice Nasze Miasto

Niewykluczone, że mężczyzna w dniu zaginięcia poruszał się rowerem, miał przy sobie klucze do mieszkania i garażu oraz dużą sumę pieniędzy.

Rysopis

 

W dniu zaginięcia Paweł Zając miał 176 cm wzrostu, wiek z wyglądu 30 lat, krępą budowę ciała, włosy proste, krótkie, ciemne, oczy niebieskie, uszy małe, przylegające, nos mały, prosty. Na lewym ramieniu, zaginiony posiada tatuaż. Ma częściowo obcięte dwa palce prawej dłoni.

Paweł Zając
Zaginiony Paweł Zając

Ubrany był w podkoszulkę koloru brązowego z napisem z przodu, krótkie spodnie do kolan koloru szarego i buty typu sandały.

Jeżeli żyje, dziś ma 42 lata.

Kontakt

Sprawę zaginięcia Pawła Zająca prowadzi KMP w Świętochłowicach, ul. Wojska Polskiego 16 c, 41-600 Świętochłowice. W związku z tym prosimy, by wszelkie informacje na temat zaginionego, zgłaszać pod wyżej wymieniony adres lub na najbliższej jednostce policji.

Można również napisać wiadomość prywatną do naszej Redakcji.

Oczywiście, gwarantujemy anonimowość!

Źródło

https://www.facebook.com/FundacjaItaka/

https://swietochlowice.naszemiasto.pl/

https://dziennikzachodni.pl/

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś cały artykuł. Jeśli chcesz być na bieżąco, odwiedzaj nas częściej!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl