Blog
Zaginieni Przed Laty

Krótka historia zaginięcia… Gdzie jest Marlena Witek?

Marlena Witek Są takie zaginięcia, o których słyszał każdy. Są również takie, o których dawno nie mówi nikt… Nie są “porywające”, bo brak w nich tajemnicy i zwrotów akcji. Człowiek po prostu wychodzi z domu i nigdy więcej nie kontaktuje się z rodziną. Choć całą ich historię można streścić w jednym zdaniu, nie są mniej istotne. W “krótkich historiach” będziemy poruszać te zaginięcia, o których ani nie nagrywa się podcastów, ani nie pisze się zbyt często, bo w internecie natknąć się można na jedynie szczątkowe informacje. Dziś przyjrzymy się sprawie Marleny Witek. Na jej wizerunek natknęliśmy się w policyjnej bazie osób zaginionych.

Gdzie jest Marlena?

Marlena Witek mieszkała w Nowej Cerkwi (woj. pomorskie). 30 lipca 2018 roku, mając 18 lat, zaginęła w nieznanych okolicznościach. Dziś, jeżeli dziewczyna żyje, ma 21 lat.

Zaginiona Marlena Witek

Marlena ma 176 cm wzrostu, włosy długie, jasne, oczy niebieskie. Niestety nie wiemy, w co była ubrana w dniu zaginięcia.

Kontakt

Sprawę zaginięcia prowadzi GD KPP Nowy Dwór Gd. Wydział Kryminalny, 80-819 Gdańsk, ul. Okopowa 15, telefon: (0-58) 321 5333, email: dyzurnykwp@pomorska.policja.gov.pl. W związku z tym prosimy, by każde informacje o Marlenie zgłaszać na powyższy adres/numer telefonu lub do najbliższej jednostki policji.

Można również napisać wiadomość prywatną do naszej Redakcji. Oczywiście gwarantujemy anonimowość!

Źródło

https://zaginieni.policja.pl/

https://dziennikbaltycki.pl/

http://www.zaginieni.pl/

Podobne

https://zaginieniprzedlaty.com/artykuly/krotka-historia-zaginiecia-gdzie-jest-agnieszka-bernat/

https://zaginieniprzedlaty.com/zaginieni/krotka-historia-zaginiecia-gdzie-jest-grzegorz-grobecki/

https://zaginieniprzedlaty.com/artykuly/krotka-historia-zaginiecia-gdzie-jest-dorota-czebreszuk/

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl