Blog
Zaginieni Przed Laty

Krótka historia zaginięcia… Gdzie jest Grzegorz Grobecki?

Grzegorz Grobecki Są takie zaginięcia, o których słyszał każdy. Są również takie, o których dawno nie mówi nikt… Nie są “porywające”, bo brak w nich tajemnicy i zwrotów akcji. Człowiek po prostu wychodzi z domu i nigdy więcej nie kontaktuje się z rodziną. Choć całą ich historię można streścić w jednym zdaniu, nie są mniej istotne. W “krótkich historiach” będziemy poruszać te zaginięcia, o których ani nie nagrywa się podcastów, ani nie pisze się zbyt często, bo w internecie natknąć się można na jedynie szczątkowe informacje. Dziś przyjrzymy się sprawie Grzegorza Grobeckiego. Na jego wizerunek natknęliśmy się w policyjnej bazie osób zaginionych.

Grzegorz Grobecki pochodzi z Oławy. Gdy miał 22 lata, wyszedł z domu i nigdy nie powrócił. Było to dokładnie 19 grudnia 2001 roku. Niestety nie wiadomo, jakie plany w tym dniu miał młody mężczyzna.

Grzegorz Grobecki
Grzegorz Grobecki

W dniu zaginięcia miał powyżej 185 cm wzrostu, miał szczupłą sylwetkę, włosy ciemne, długie i niebieskie oczy. Charakteryzowała go zrośnięta małżowina uszna w górnej części ucha. Ubrany był w kurtkę 3/4, w kolorze bordowo-popielatym, popielatą wełnianą czapkę, bluzę popielatą, spodnie dżinsy granatowe i ciemne półbuty.

12 lat po zaginięciu mężczyzny, Komenda Powiatowa Policji w Oławie zwróciła się do Laboratorium Kryminalistyki w Komendzie Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu o wykonanie tzw. progresji wiekowej zaginionego. Dziś, jeżeli żyje, Grzegorz Grobecki ma 42 lata i wygląda mniej więcej tak, jak na fotografii poniżej:

Grzegorz Grobecki
Progresja wiekowa

Kontakt

Osoby, które mają jakieś wieści na temat zaginionego, prosimy o kontakt z komendą policji prowadzącą sprawę. Komenda Powiatowa Policji w Oławie, ul. Mikołaja Kopernika 1, 55-200 Oława, tel. 47 872 72 00.

Można również napisać wiadomość prywatną do naszej Redakcji.

Oczywiście gwarantujemy anonimowość!

Źródło

https://zaginieni.policja.pl/

https://olawa998.wordpress.com/

http://jbc.jelenia-gora.pl/

http://jbc.jelenia-gora.pl/

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, odwiedzaj nas częściej!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl