Blog
Zaginieni Przed Laty

Nurek znalazł wrak auta z ciałami nastolatków

Nurek znalazł wrak auta z ciałami nastolatków

Nurek znalazł wrak auta z ciałami nastolatków. Dzięki niemu została rozwiązana zagadka tajemniczego zaginięcia po ponad 20 latach. 18-letnia Erin Foster i 17-latni Jeremy Bechtel zaginęli 3 kwietnia 2000 roku. Nastolatkowie ostatni raz byli widziani, kiedy opuszczali imprezę w Pontiacu Grand Am należącym do Erin. Jechali do domu, ale nigdy do niego nie dotarli.

Nurek znalazł wrak auta z ciałami zaginionych nastolatków

Erin Foster i Jeremy Bechtel zaginęli 3 kwietnia 2000 roku. Para nastolatków ostatni raz widziani byli, kiedy w nocy opuszczali imprezę w Pontiacu Grand Am należącym do Erin. Mieli jechać do domu. Niestety nigdy tam nie dotarli, a ich zaginięcie przez wiele lat dla śledczych było zagadką. Przez te wszystkie lata bliscy zaginionych przeżywali koszmar, mieli mnóstwo pytań, na które nikt nie znał odpowiedzi. Każdego dnia zastanawiali się, gdzie są ich dzieci. Po latach, końcem 2021 roku do akcji wkroczył Jeremy Sides. Mężczyzna jest emerytowanym żołnierzem marynarki wojennej i certyfikowanym nurkiem. Często wybiera się na poszukiwania zaginionych przedmiotów, ale nie tylko. Jeremy szuka też zaginionych osób. Jest również YouTuberem, który prowadzi popularny kanał o nazwie ‘Exploring with Nug’. Kanał subskrybuje aktualnie ponad 350 000 osób.

Nurek znalazł wrak auta z ciałami nastolatków
zdjęcie ze strony

Tematyka kanału to odnajdywanie zaginionych rzeczy oraz rozwiązywanie spraw, które na lata utknęły w martwym punkcie.

Jeremy Sides tym razem za zadanie obrał sobie jeden cel… Odnalezienie dwóch nastolatków, którzy zaginęli ponad 20 lat temu.

Emerytowany żołnierz z pasjami

Jeremy dużo słyszał o zaginięciu Erin i Jeremy. Od dłuższego czasu ta sprawa nie dawała mu spokoju i to właśnie dlatego postanowił pomóc rodzinom zaginionych nastolatków. Mężczyzna swoje poszukiwania zaczął w rzece Calfkiller w Sparcie, w stanie Tennessee. Według jego śledztwa, właśnie tam spodziewał się znaleźć ciała zaginionych nastolatków. Nie było inaczej. Jego śledztwo i przeczucie nie zawiodło nawet na chwilę. Jeremy z pomocą swojego sprzętu oraz bogatego doświadczenia, zdołał zlokalizować wrak auta. Kiedy zanurkował i zobaczył wrak, był pewny, że tym modelem podróżowała zaginiona para nastolatków.  Drzwi i szyby auta były zamknięte. Mężczyzna zabrał ze sobą tablicę rejestracyjną, aby pokazać ją lokalnym władzom, na dowód, że to samochód, z którym ponad 20 lat wcześniej zaginęła dwójka młodych osób.

Nurek znalazł wrak auta z ciałami nastolatków
zdjęcie ze strony

Mundurowi po sprawdzeniu tablicy potwierdzili, że był to samochód zaginionej Erin. W związku z tym na miejsce wezwano odpowiednie służby, który wyciągnęły wrak samochodu z wody. Jeremy uważa, że Erin po prostu straciła kontrolę nad samochodem na zakręcie i wjechała prosto do wody.

Bliscy zaginionych nastolatków po wielu latach uzyskali odpowiedź na pytania… A to wszystko dzięki ogromnej pomocy bohaterskiego nurka.

Tutaj można obejrzeć nagranie z poszukiwań: SOLVED 21 Year Old Missing Persons Case (Erin Foster & Jeremy Bechtel) – YouTube

 

Źródło: Nurek znajduje wrak auta z ciałami nastolatków, dzięki czemu rozwiązana zostaje zagadka sprzed 20 lat (newsner.com)

Nurek odnalazł zatopiony samochód nastolatków zaginionych 21 lat temu (divers24.pl)

Nurek odkrył zatopione auto nastolatków. Zaginęli 21 lat temu (msn.com)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Skazany za gwałt na 16-latce znaleziony w Wlk. Brytanii. (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl