Blog
Zaginieni Przed Laty

Krótka historia zaginięcia… Gdzie jest Irena Krzeszowiec?

Irena Krzeszowiec Są takie zaginięcia, o których słyszał każdy. Są również takie, o których dawno nie mówi nikt… Nie są “porywające”, bo brak w nich tajemnicy i zwrotów akcji. Człowiek po prostu wychodzi z domu i nigdy więcej nie kontaktuje się z rodziną. Choć całą ich historię można streścić w jednym zdaniu, nie są mniej istotne. W “krótkich historiach” będziemy poruszać te zaginięcia, o których ani nie nagrywa się podcastów, ani nie pisze się zbyt często, bo w internecie natknąć się można na jedynie szczątkowe informacje. Dziś przyjrzymy się sprawie Ireny Krzeszowiec. Na jego wizerunek natknęliśmy się w policyjnej bazie osób zaginionych.

Tylko podstawowe informacje

Irena Krzeszowiec urodziła się 1964 roku w Zabrzu. W lipcu 1991 roku wyszła ze swojego domu przy ul. Opawskiej 4/21 w Gliwicach i do dnia dzisiejszego nie powróciła ani nie skontaktowała się ze swoimi bliskimi. Miała wtedy 27 lat, 165-170 cm wzrostu, sylwetkę szczupłą, oczy jasne. Znakiem szczególnym kobiety były widoczne braki w uzębieniu. W dniu zaginięcia ubrana była w spodnie letnie w kolorze białym, bluzę w kolorze różowym, klapki w kolorze białym.

Irena Krzeszowiec
Zaginiona Irena Krzeszowiec

Tak Irena Krzeszowiec wyglądała przed zaginięciem. Dziś, jeżeli żyje, ma 57 lat.

Kontakt

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu zaginionej, proszone są o kontakt z policjantami z Wydziału Kryminalnego KMP w Gliwicach, tel. 32 336 93 42 lub z najbliższą jednostką policji – tel. 997, 112.

Można również napisać wiadomość prywatną do naszej Redakcji. Oczywiście gwarantujemy anonimowość!

Źródło

https://zaginieni.policja.pl/

https://przegladlokalny.eu/

Podobne

https://zaginieniprzedlaty.com/artykuly/krotka-historia-zaginiecia-gdzie-jest-miroslaw-jasinski/

https://zaginieniprzedlaty.com/zaginieni/krotka-historia-zaginiecia-gdzie-jest-marta-gawronska/

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl