Blog
Zaginieni Przed Laty

Krótka historia zaginięcia… Gdzie jest Mirosław Jasiński?

Mirosław Jasiński Są takie zaginięcia, o których słyszał każdy. Są również takie, o których dawno nie mówi nikt… Nie są “porywające”, bo brak w nich tajemnicy i zwrotów akcji. Człowiek po prostu wychodzi z domu i nigdy więcej nie kontaktuje się z rodziną. Choć całą ich historię można streścić w jednym zdaniu, nie są mniej istotne. W “krótkich historiach” będziemy poruszać te zaginięcia, o których ani nie nagrywa się podcastów, ani nie pisze się zbyt często, bo w internecie natknąć się można na jedynie szczątkowe informacje. Dziś przyjrzymy się sprawie Mirosława Jasińskiego. Na jego wizerunek natknęliśmy się w policyjnej bazie osób zaginionych.

Okoliczności zaginięcia

Mirosław Jasiński zaginął 27 marca 2006 roku. 19-latek wyszedł ze swojego domu w Lubatówce (woj. podkarpackie) około godziny 6:00 rano i udał się do szkoły – Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Krośnie. Po skończonych lekcjach, około godziny 15:00 udał się ze znajomymi na rynek w Krośnie. Jak udało się ustalić, spędził popołudnie na schodach prowadzących ul. Blich na ul. Legionów. Wtedy widziano go po raz ostatni.

Mirosław Jasiński
Zaginiony Mirosław Jasiński

Stare źródła mówią, że nastolatek przed zaginięciem “wyczyścił” archiwum rozmów na internetowym komunikatorze. Co więcej, chłopak mógł mieć problemy w szkole – nie podobał mu się kierunek, w którym się kształcił (urzędnik pocztowy). Niewykluczone, że Mirosław został odrzucony przez swoich rówieśników. Koledzy śmiali się nawet, z jego fryzury.

Mimo szeroko zakrojonych działań nie udało się ustalić, co stało się z Mirosławem feralnego dnia. Po pomoc udano się nawet do jasnowidza, który stwierdził, że 19-latek nie żyje i wskazał miejsca, gdzie należy szukać ciała. Przeczesano pola w okolicy Głowienki, Szczepańcowej i Łężan, jednak bez rezultatu. Rozpytanie znajomych nastolatka również nie przyniosło efektów. Sprawa stoi w miejscu od lat…

Rysopis

W chwili zaginięcia Mirosław Jasiński miał około 180 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę, włosy ciemne, zaplecione w dredy, uzębienie pełne i brązowe oczy. W dniu, kiedy widziano go ostatni raz, ubrany był w czarne dżinsowe spodnie, czarne buty “glany”, ciemno-zieloną bluza typu “bundeswehra”, pod tą bluzą czarna bluza z kapturem z napisem “Nirvana” z przodu.

Specjaliści w Laboratorium Kryminalistycznego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie stworzyli progresję wiekową Mirosława. Tak najprawdopodobniej wyglądał w 2012 roku, mając 25 lat:

Mirosław Jasiński
Progresja wiekowa
Pokój Mirosława, zdjęcie wykonane przez Karolinę Jonderko

Kontakt

Sprawę tę prowadzi Komenda Miejska Policji w Krośnie, ul. Lwowska 28, 38-400 Krosno, nr. tel.: 47 828 33 13. W związku z tym prosimy, by informacje o zaginionym zgłaszać bezpośrednio na wyżej wymieniony adres lub numer telefonu. Można również napisać wiadomość prywatną do naszej Redakcji.

Oczywiście gwarantujemy anonimowość!

Źródło

https://zaginieni.policja.pl/

https://www.terazkrosno.pl/

http://bezsladu.blogspot.com/

http://podwieczorek.zaginieni.pl/

Podobne

https://zaginieniprzedlaty.com/artykuly/krotka-historia-zaginiecia-gdzie-jest-agnieszka-bernat/

https://zaginieniprzedlaty.com/zaginieni/krotka-historia-zaginiecia-gdzie-jest-marta-gawronska/

https://zaginieniprzedlaty.com/zaginieni/krotka-historia-zaginiecia-gdzie-jest-grzegorz-grobecki/

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl