Blog
Zaginieni Przed Laty

Katarzyna Michalak zaginęła w 2013 roku, do dziś jej losy są nieznane

Kochani Katarzyny M. nawiązała kontakt z bliskimi. Przede wszystkim przepraszamy za zamieszenie. Katarzyna Michalak zaginęła w 2013 roku, do dziś jej losy są nieznane. Ponawiamy apel z nadzieją, że pomimo upływu lat uda się rozwiązać sprawę.

Katarzyna Michalak

Katarzyna Michalak, kiedy zaginęła, miała 29-lat. W 2011 roku wyjechała do Tajwanu. Tam zamieszkała w Tajpej u swoich znajomych. Przez dłuższy czas utrzymywała kontakt z rodziną i była widywana przez polską społeczność mieszkającą w tej miejscowości. Kasia 1 stycznia 2013 roku nagle zaginęła, a jej poszukiwania trwają do tej pory.

 

Jak wynika z informacji, które z determinacją stara się o Kasi zbierać rodzina, nikt dziewczyny od 2013 roku nie widział, również osoby, które widywały ją wcześniej. Młoda, piękna kobieta z pasjami i planami nagle przepadła bez śladu.

Rysopis:

Wzrost 164 cm, kolor oczu niebieski, włosy jasny blond, kręcone. Kasia ma bliznę na prawym udzie z tyłu.

Znajomość języków: polski, niemiecki, angielski, chiński, trochę japoński.

Kochani niewiedza bliskich boli najbardziej. Myśli stają się przytłaczające i w takich chwilach człowiek staje się całkowicie bezsilny. Wierzymy, że jednak z pomocą Waszych dobrych serc, wesprzemy bliskich, udostępniając ten apel, by dotarł do jak największego grona czytelników. To właśnie być może z Waszą pomocą uda się rozwiązać tę tajemniczą sprawę zaginięcia Kasi.

Jeśli ktoś może pomóc w ustaleniu miejsca pobytu Kasi lub posiada jakiekolwiek informacje, które pomogą w poszukiwaniach, proszony jest o pilny kontakt z numerem alarmowym 112 lub z naszą redakcją… Zaginieni przed laty gwarantują anonimowość.
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl