Blog
Zaginieni Przed Laty

Kamila Siedlecka – Świdniczanka zaginiona od prawie 3 lat

Kamila / Zaginieni przed laty

Kamila Siedlecka ostatni raz widziana była 27 listopada 2018 roku. Tego dnia 26-latka opuściła miejsce zamieszkania pod nieobecność innych domowników. Do chwili obecnej jej losy są nieznane.

Gdzie jest Kamila Siedlecka?

Rodzina zaginionej nie mogła przypuszczać, że data 27.11.2018 roku na zawsze zmieni ich życie. 26-letnia wówczas Kamila, wyszła z domu w Świdniku, był to ostatni raz, kiedy widziano młodą kobietę.

Kiedy krewni młodej kobiety wrócili do domu i zauważyli jej nieobecność, od razu próbowali kontaktować się z nią, dzwoniąc na jej komórkę. Jednak zaginiona nie odbierała.

Bliscy 26-latki bezzwłocznie powiadomili policję. Choć wszyscy liczyli, że Kamila niedługo nawiąże z nimi kontakt lub wróci do domu, tak się niestety nie stało. Po trzech dniach od zgłoszenia zaginięcia zdjęcie Kamili Siedleckiej trafiło do bazy osób zaginionych policji.

Kamila Siedlecka / ZPL
Kamila Siedlecka / ZPL

I kategoria zaginięcia

Policja zakwalifikowała zaginięcie Świdniczanki do I kategorii zaginięć. Jak podaje portal Infor:

“Zaginionym, należącym do pierwszej kategorii jest osoba, która opuściła miejsce swojego ostatniego pobytu nagle, w okolicznościach uzasadniających podejrzenie popełnienia na jej szkodę przestępstwa przeciwko życiu zdrowiu lub wolności, albo uzasadniających podejrzenie zagrożenia jej życia, zdrowia lub wolności, w szczególności w okolicznościach…”

Ostatnie logowanie telefonu zaginionej miało miejsce w lasach między Świdnikiem a Lublinem. W poszukiwaniach brał udział pies tropiący, ale jego wykorzystanie nie wniosło nic do sprawy. Krótko po zaginięciu kobiety służby sprawdziły również tereny w okolicach rzeki Bystrzycy w Lublinie. Działania nie przyniosły żadnych rezultatów. W trakcie poszukiwań nie natrafiono na żaden ślad Kamili.

Trzeci rok bez odpowiedzi

Bez wątpienia to zaginięcie budzi wiele wątpliwości. Do sprawy poszukiwań Świdniczanki włączyła się Fundacja Itaka. List do Kamili napisała jej mama. Jej słowa zostały odczytane przez Danutę Stenkę w serii filmów pt. “NIEOBECNI”, którą zapoczątkowała Fundacja ITAKA oraz Player.

 

Chociaż w internecie trudno trafić na więcej informacji o zaginięciu Kamili, wierzymy, że ta historia znajdzie swój szczęśliwy finał.

Rysopis:

  • 170 cm wzrostu
  • 65 kg wagi
  • długie blond włosy
  • niebiesko-zielone oczy

W chwili zaginięcia kobieta miała na sobie długą zieloną kurtkę z futrem, ciemne spodnie oraz okulary korekcyjne.

Wszelkie informacje o zaginionej prosimy kierować pod numer 81 749 42 10 (KPP w Świdniku) albo numer alarmowy – 997 lub 112.

źródło:

Radio ZET

Lublin.wyborcza

ITAKA

Zaginieni przed laty

Infor

 

 

 

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl