Blog
Zaginieni Przed Laty

Kacper Ś. odpowiada przed sądem za zabójstwo 13-letniej Patrycji.

Kacper Ś. odpowiada przed sądem za zabójstwo 13-letniej Patrycji.

Kacper Ś. odpowiada przed sądem za zabójstwo 13-letniej Patrycji, która była w ciąży. 15-latek trafi do zakładu poprawczego.

Kacper Ś.

Ciężko się wraca do zbrodni, które mocno poruszyły lokalną społecznością, a jeszcze gorzej przekazuje się informacje takie jak dzisiaj… Sprawca brutalnego zabójstwa Patrycji z Bytomia nie zostanie ukarany odpowiednio do swojego czynu.

Ta zbrodnia wstrząsnęła Polską i pozostała w pamięci wielu z Was. 15-letni Kacper Ś. na tyłach marketu w Piekarach Śląskich z zimną krwią zabił swoją dziewczynę. Motyw zbrodni? Chłopak dowiedział się, ze zostanie ojcem…  Po blisko roku od tej wstrząsającej zbrodni 14 grudnia 2021 roku przed sądem dla nieletnich w Tarnowskich Górach ruszył proces młodocianego mordercy. Proces miał trwać od 14 do 16 grudnia 2021 roku.

Kacper Ś. odpowiada przed sądem za zabójstwo 13-letniej Patrycji.
Proces Kacpra zdjęcie ze strony Fakt.pl

Kacper Ś. podczas procesu był spokojny, bez żadnych emocji. Na sali rozpraw pojawili się również bliscy zamordowanej Patrycji. Rodzina na nowo zmierzyła się z okropną tragedią, która ich spotkała. Patrzyli na oprawcę swojej ukochanej córeczki.

Nastolatek nadal przebywa w schronisku dla nieletnich. Trafił tam w styczniu 2021 roku. Kacprowi Ś. grozi pobyt w poprawczaku do 21 roku życia lub pobyt w zamkniętym ośrodku psychiatrycznym, jeśli tak wskażą biegli.

Przypomnijmy:

W styczniu 2021 roku w Piekarach Śląskich zaginęła nastoletnia Patrycja. Wstępne ustalenia wskazywały, że dziewczyna w dniu zaginięcia około godziny 16:00 spotkała się w Piekarach Śląskich ze swoim chłopakiem. Następnie po kłótni z 15-latkiem około 18:00 Patrycja udała się w kierunku ulicy Bytomskiej. W poszukiwaniach udział brała policja, rodzina oraz znajomi…

 

Nikt się nawet nie spodziewał, że finał poszukiwań okaże się tak bardzo tragiczny. Zakrwawione ciało zaginionej Patrycji odnaleziono na tyłach marketu. Bezduszny morderca zadał jej ponad 20 ciosów nożem w okolice klatki piersiowej, brzucha, nogi i rąk. Patrycja miała też podcięte gardło. Śmiertelny okazał się cios prosto w serce.

Nastoletni morderca

Mordercą Patrycji okazał się jej chłopak- Kacper Ś. Nastolatek z zimną krwią postanowił zabić swoją dziewczynę, gdy dowiedział się, że ta jest z nim w ciąży. Młodociany morderca obawiał się, że ciąża wyjdzie na jaw, kiedy Patrycja pójdzie do lekarza, a jego rodzina nie zaakceptuje tego. W związku z tym zrodził się mu w głowie chory i brutalny plan pozbycia się swojej dziewczyny.

Pustka i rozpacz wypełnia serca rodziców zamordowanej 13-latki. – Jak to możliwe, że Kacper zamordował naszą córkę? Przecież był dla nas jak syn! Byliśmy przychylni temu związkowi, chociaż byli jeszcze dziećmi – wyznali Faktowi Marzena i Grzegorz z Bytomia, rodzice Patrycji. – Nie wybaczę mu tego! On to zrobił z premedytacją – przyznał ojciec 13-latki.

Kacper Ś. odpowiada przed sądem za zabójstwo 13-letniej Patrycji.
zdjęcie ze strony www.gloswojewodzki.pl

Cierpi też rodzina Kacpra. – To, co się stało, jest dla nas niepojęte, niezrozumiałe i złe. Szukamy powodów, dla których nasz syn to zrobił i ich nie znajdujemy! – mówili dziennikarce Faktu rodzice Kacpra, Jacek (44 l.) i Patrycja (38 l.). Jak tłumaczyli w rozmowie, nie mieli problemów wychowawczych z synem, który był skory do pomocy innym. – Nie możemy tego zrozumieć, dlaczego to zrobił? – pytała z płaczem matka 15-latka.

– Będziemy błagać rodziców Patrycji o wybaczenie! To dramat dwóch rodzin, z którym będziemy musieli się zmagać do końca życia! – przyznali rodzice Kacpra.

15-letni Kacper, który przyznał się do zabicia ciężarnej 13-letniej Patrycji z Bytomia, trafi do zakładu poprawczego – zdecydował w czwartek Sąd Rejonowy w Tarnowskich Górach. Postanowienie zapadło po trzech dniach rozpraw przed Wydziałem Rodzinnym i Nieletnich.

Źródło: Piekary Śląskie. Kacper Ś. podejrzany o zabójstwo Patrycji P. Ruszył proces (fakt.pl)

Sprawa zabójstwa ciężarnej 13-latki z Bytomia. 15-letni Kacper trafi do zakładu poprawczego (gloswojewodzki.pl)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Czy można zapobiec zaginięciom seniorów? (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl