Blog
Zaginieni Przed Laty

Michał Serbinowski wyjechał do Włoch i nagle przepadł bez śladu

Michał Serbinowski wyjechał do Włoch i nagle przepadł bez śladu
Michał Serbinowski wyjechał do Włoch i nagle przepadł bez śladu. Od 2004 roku losy młodego chłopaka pozostają nieznane. Ponawiamy apel z nadzieją, że może tym razem dowiemy się czegoś więcej.

Michał Serbinowski

Michał Serbinowski urodził się w 1984 roku. We wrześniu 2003 roku pojechał do Włoch, dokładnie do Soverato, by odwiedzić mieszkającego tam od 6 lat starszego brata, Marcina. 20-letni Michał miał w Polsce problemy ze znalezieniem pracy, w związku z tym starszy brat Marcin postanowił mu pomóc. Zaraz po przyjeździe do Włoch, Michał podjął pracę w piekarni, w której pracował od września 2003 do stycznia 2004 roku.

Michał Serbinowski wyjechał do Włoch i nagle przepadł bez śladu
Michał Serbinowski

Święta Bożego Narodzenia 2003 roku Michał spędził z bratem we Włoszech. Nie mógł przyjechać do Polski do ukochanej mamy, ponieważ ruch w branży piekarskiej był w tamtym okresie bardzo duży i nie było najmniejszych szans na urlop. W styczniu 2004 roku rozpoczynał się tak zwany „martwy sezon”, chłopak postanowił w tym czasie odwiedzić rodziców. W Polsce miał zamiar spędzić 2 miesiące, po czym planował powrót do Włoch.

Michał Serbinowski wyjechał do Włoch i nagle przepadł bez śladu
Ogłoszenie w gazecie

 

Michał bardzo często dzwonił do swojej mamy. Ostatni raz zadzwonił do pani Zosi, w dniu 15 stycznia 2004 roku. Z radością w głosie poinformował, że szef kupił mu bilet do Polski do Dzierżoniowa i wkrótce spotka z mamą i siostrą. Mama bardzo się cieszyła, że jej ukochany syn ją odwiedzi, jednak tak się nie stało… Radość Pani Zosi nie trwała długo, a z czasem przerodziła się w ogromne cierpienie.

Zrozpaczona mama

Mama Michała wie, że syn wsiadł do autokaru w Soverato, który jechał do Rzymu. W Rzymie czekała go przesiadka, ale postój między przyjazdem do Rzymu a odjazdem wynosił aż 5 godzin. Tu urywa się ślad po chłopaku. Nie wiadomo, co robił w tym czasie, kogo spotkał, z kim rozmawiał. Do autokaru jadącego do Polski już nie wsiadł. Co się z nim stało?
Michał Serbinowski wyjechał do Włoch i nagle przepadł bez śladu
Michał Serbinowski

 

Wiemy, że Michał był chłopcem bardzo pracowitym, ufnym i wrażliwym. Jego mama podejrzewa, że mógł paść ofiarą handlu ludźmi. Być może namówiono go lub siłą zabrano do jednego z takich miejsc i teraz ma utrudniony kontakt z rodziną z powodu ograniczenia jego wolności.
Obecny wiek mężczyzny to 37 lat, wzrost 183 cm, kolor oczu zielony, szczupła budowa ciała.
Michał jest jedynym synem drugiego męża pani Zosi, Edmunda, lecz chłopak nie miał najlepszego kontaktu z ojcem. Po dziesięciu latach bezowocnych poszukiwań syna, małżeństwo niestety się rozpadło. Pani Zosia jednak nadal czeka na Michała, pomimo upływu 17 lat wierzy, że jej syn odnajdzie się żywy.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Łukasz

Dlaczego szef prowadzący firmę piekarską zakupił bilet Michałowi? Michał planował wyjazd do domu i nie miał środków na zakup biletu? Jeżeli ktoś planuje wyjazd to gromadzi środki aby mieć na wyjazd. Dlaczego to brat nie pomógł w zakupie biletu Michałowi? Czy Michał był uzależniony od brata? Uważam ( moja sugestia), że Michał cieszył się z wyjazdu nie tylko z tego, że odwidzi rodzinę ale z tego że wyjeżdża z Włoch. On nie zamierzał już wracać do Włoch do tej pracy. I został uwięziony i odizolowany od rodziny, przez…(prawdopodobnie) brata. To opinia na podstawie treści umieszczonej na stronie, nie musi być prawdą. Ale ja to tak widzę. Jest za mało informacji o bracie. Czemu od niego nie wyciągniecie informacji. On był za niego odpowiedzialny. I uważam, że brat wciągnął się w złe towarzystwo. I stosując prawdopodobieństwo, że został zmuszony do pozostania we Włoszech.

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl