Blog
Zaginieni Przed Laty

Hank Carr – chwilę przed strzelaniną – historia jednego zdjęcia, cz. 4

Hank Carr Kolejny wpis przybliżający historię jednego, na pozór zwykłego zdjęcia, które kryje za sobą przerażającą zbrodnię. Dziś przyjrzymy się fotografii wykonanej chwilę przed tragiczną w skutkach szarpaniną.

Fotografia

Rankiem, 19 maja 1998 roku, Hank Carr zastrzelił czteroletniego synka swojej partnerki. Detektywi z Departamentu Policji Tampa, Randy Bell i Ricky Childers próbowali przesłuchać mężczyznę na miejscu zdarzenia, temu jednak udało się zbiec.

Zatrzymano go jeszcze tego samego dnia i chciano przetransportować na komisariat policji w celu wyjaśnień. Niestety, policjanci zajmujący się sprawą zakuli Carra w kajdanki z przodu, co ułatwiło Carrowi wyswobodzenie się. Mężczyzna wykorzystał chwilę nieuwagi śledczych i rozbroił jednego z nich. Doszło do strzelaniny, w wyniku której zginęło dwóch policjantów – obaj zostali postrzeleni w twarz, nie mieli szans na przeżycie.

 

Hank Carr
Hank Carr i policjanci, których postrzelił chwilę po zrobieniu tego zdjęcia.

Uzbrojony mężczyzna wsiadł do wozu policyjnego i pojechał do swojej matki. Po krótkiej wizycie udał się na stację paliw, by zatankować auto. Gdy wjechał na autostradę międzystanową nr. 74, namierzyła go policja. Jeden z funkcjonariuszy próbował go zatrzymać, jednak Carr postrzelił go w głowę.

O tragicznych wydarzeniach wiedziały już różne instytucje. Hank Carr był ścigany przez kilka radiowozów i helikopter policyjny. Niestety, nie przeszkodziło mu to w zabarykadowaniu się w sklepie spożywczym i wzięciu za zakładniczkę sprzedawczyni – Stephanie Kramer. Przerażona kobieta spędziła całe popołudnie z niebezpiecznym przestępcą. W tym czasie trwały negocjacje, dzięki którym, o godzinie 19:20 Kramer została wypuszczona na wolność. Gdy funkcjonariusze SWAT siłą wdarli się do budynku, Hank Carr popełnił samobójstwo.

Źródło:

https://murderpedia.org/

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl