Blog
Zaginieni Przed Laty

Został uznany winnym porwania i napaści seksualnej

Został uznany winnym porwania i napaści seksualnej na pasażerkę. Alexander Sowa uprowadził kobietę w 2019 roku kiedy był kierowcę przewoźnika Lyft. Sąd skazał go na 5 lat więzienia.

Został uznany winnym porwania

Alexander Sowa stanął przed Sądem w Illinois w Stanach Zjednoczonych i został skazany na pięć lat więzienia. Były kierowca przewoźnika Lyft został uznany winnym porwania i napaści seksualnej na pasażerkę w 2019 roku na przedmieściach Chicago w USA.

 

34-latek 2 maja 2019 roku zabrał pasażerkę i miał zawieść ją pod wskazany adres. Jednak Sowa uprowadził kobietę i wywiózł ją do sąsiedniej dzielnicy. Kiedy zatrzymał się na parkingu w pobliżu Busse i Oakton zgwałcił kobietę. Następnie zawiózł ją z Elk Grove Village do garażu przylegającego do Mount Prospect Village Hall i biblioteki, tam ponownie dopuścił się napaści seksualnej.

Na szczęście po jakimś czasie kobiecie udało się uwolnić z rąk oprawcy.

 

Zatrzymanie sprawcy napaści seksualnej

Kiedy udało się jej wydostać z samochodu szybko znalazła osobę, która powiadomiła o wszystkim policję. Mężczyzna został natychmiast zatrzymany. Przed wydaniem wyroku okazało się, że Alexander Sowa jest osobą bezdomną i nie stać go na kaucję w wysokości jednego tysiąca dolarów. W okolicy tylko w dwóch placówkach mogą przebywać bezdomni, którzy zostali objęci dozorem elektronicznym przed procesem. Jednak żadna z tych placówek nie przyjmuje osób oskarżonych o napaść na tle seksualnym. W związku z tym mężczyzna musiał pozostać w areszcie do samego procesu i skazania.

zdjęcie ze strony https://www.nbcnews.com/news/us-news/ex-lyft-driver-chicago-area-accused-sexually-assaulting-female-passenger-n1003316

Pracodawca po wiadomości o postawieniu Sowie zarzutów o porwanie i napaść seksualną, zwolnił mężczyznę z pracy i zakazał prowadzenia pojazdów dla firmy.

 

Źródło: USA: Aleksander Sowa, były kierowca Lyft, skazany za porwanie i napaść seksualną – Wydarzenia w INTERIA.PL

Były kierowca Lyft oskarżony o porwanie, napaść seksualną na pasażera w Elk Grove Village, Mount Prospect skazany na 5 lat – ABC7 Chicago

Były kierowca Lyft w rejonie Chicago oskarżony o dwukrotną napaść seksualną na pasażerkę (nbcnews.com)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: 10-latkowie torturowali i zamordowali 3-letniego Jamesa – Zaginieni Przed Laty

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl