BLOG

Edyta Wedler zaginęła w 1999 roku. Miała wtedy 22 lata

Edyta Wedler zaginęła w 1999 roku. Miała wtedy 22-lata

Edyta Wedler zaginęła w 1999 roku. Miała wtedy 22 lata. Kochani powracamy do tajemniczego zaginięcia sprzed 22 lat.

Edyta Wedler

Kochani powracamy do zaginięcia sprzed 22 lat. Pomimo upływu lat nie jesteśmy w stanie zapomnieć o tych dawnych, tajemniczych i nierozwiązanych zaginięciach. Ponawiamy apel z nadzieją, że może tym razem uda nam się czegoś dowiedzieć.

Edyta Wedler zaginęła 25 sierpnia 1999 roku na trasie Bełchatów-Łask. Miała wtedy 22 lata.
Tamtego dnia młoda dziewczyna do Bełchatowa pojechała z babcią, gdzie chciała odwiedzić koleżankę, a do domu miała wrócić sama autostopem w godzinach wieczornych. Niestety, Edyta do Łasku nigdy nie dotarła.
Edyta Wedler zaginęła w 1999 roku. Miała wtedy 22-lata
Edyta Wedler

Bliscy

Dziadkowie 22-latki bardzo się zdziwili, że nie wróciła na noc, ale nie zgłosili od razu jej zaginięcia na policję. Myśleli, że młoda kobieta pojechała przenocować do swojej matki. W związku z tym następnego dnia zaczęły się poszukiwania, które nie przyniosły żadnych rezultatów. Nic nie wskazuje na to, że Edyta mogłaby gdzieś uciec. Zawsze informowała bliskich, dokąd się wybiera i kiedy wróci.
Rodzina szukała pomocy również u jasnowidzów. Pojawił się sygnał, że Edyta Wedler może przebywać w Poznaniu. Ten trop jednak się nie potwierdził. Były też niestety mniej pozytywne informacje – o śmierci dziewczyny. Tej hipotezy jednak też nie potwierdzono i do dzisiaj nie wiadomo, co się stało z Edytą Wedler.
Edyta Wedler zaginęła w 1999 roku. Miała wtedy 22-lata
Edyta Wedler

 

Kobieta ma około 158 cm wzrostu, prostokątną twarz, śniadą cerę, niskie czoło, piwne oczy, mały nos. Była smukłej budowy ciała, miała krótkie, proste, czarne włosy. W dniu zaginięcia ubrana była w czarną bluzkę i czarne spodnie, na nogach miała półbuty na wysokim obcasie.
Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej, proszone są o kontakt z KPP w Łasku, telefon 0-43 675 69 11 lub telefon alarmowy 997 lub 112.
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on skype

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl