Blog
Zaginieni Przed Laty

Działyń. Ciała babci i niepełnosprawnego wnuka znaleziono w budynku gospodarczym

Działyń. Ciała babci i niepełnosprawnego wnuka znaleziono w budynku gospodarczym. Makabryczne odkrycie pod Gnieznem!

Działyń

Do dramatycznego odkrycia doszło 1 kwietnia 2022 roku późnym wieczorem w Działyniu pod Gnieznem. W jednym z gospodarstw znaleziono zwłoki dwóch osób. Ciała należą do babci i jej niepełnosprawnego wnuka. Policjanci pod nadzorem prokuratury pracują nad tą sprawą, mają na celu wyjaśnić, jak doszło do ich śmierci i czy nie przyczyniły się do tego osoby trzecie. Niestety na wiele pytań śledczy nie znają jeszcze odpowiedzi.

Tragedia pod Gnieznem

Wiadomo, że niepełnosprawny wnuk wymagał stałej opieki. Wstrząsającego odkrycia dokonali krewni zmarłych i to oni od razu powiadomili służby o tej strasznej tragedii.

“Głos Wielkopolski” podaje, że doszło najprawdopodobniej do rozszerzonego samobójstwa – babcia miała w budynku gospodarczym najpierw powiesić wnuka, a następnie odebrać życie sobie. Jednak to wszystko nie jest do końca potwierdzone. Są to ustalenia dziennikarzy, a tak naprawdę tylko sekcja i zebrane dowody będą mogły to wykluczyć lub potwierdzić.

Działyń. Ciała babci i niepełnosprawnego wnuka znaleziono w budynku gospodarczym
zdjęcie ze strony Fakt.pl

Gdzie szukać pomocy w sytuacjach kryzysowych?

Jeśli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, możesz się zgłosić do Ośrodków Interwencji Kryzysowej (OIK), które są w każdym większym mieście. Możesz tam otrzymać pomoc psychologiczną, prawną, materialną. Część OIK-ów jest czynna całą dobę i np. prowadzi noclegownie. POMOC jest bezpłatna! Nie musisz mieć ubezpieczenia.

Jeśli masz uporczywe i silne myśli samobójcze, możesz się także zgłosić do każdego szpitala psychiatrycznego. Tam również nie jest potrzebne ubezpieczenie zdrowotne. W sytuacjach nagłych (o ile powiesz, że to sprawa pilna) lekarz musi Cię przyjąć tego samego dnia.

Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla młodzieży: 116 111 (czynny całodobowo, 7 dni w tygodniu). Dorośli mogą korzystać z bezpłatnego kryzysowego telefonu zaufania 116 123 (czynny 7 dni w tygodniu od 14:00 do 22:00).

Spis organizacji pomocowych i więcej informacji znajdziesz na stronie www.samobojstwo.pl .

Źródło: Makabra pod Gnieznem. Znaleziono ciała babci i niepełnosprawnego wnuka (msn.com)

Działyń: ciała babci i niepełnosprawnego wnuka w domu. Rozszerzone samobójstwo? (fakt.pl)

Tragedia w Działyniu. Babcia powiesiła swojego niepełnosprawnego wnuka, a potem odebrała sobie życie | Głos Wielkopolski (gloswielkopolski.pl)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: 49-latek zgwałcił 19-latkę z Ukrainy, którą przyjął pod swój dach. (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl