Blog
Zaginieni Przed Laty

Dwie 10-letnie dziewczynki zaginęły w drodze ze szkoły. Brutalne zabójstwo

Dwie 10 letnie dziewczynki zaginęły w drodze ze szkoły. Brutalne zabójstwo

Dwie 10-letnie dziewczynki zaginęły w drodze ze szkoły. Zostały brutalne zamordowane. Ich ciała znaleziono następnego dnia. Kolejna tragedia, która mocno wstrząsnęła mieszkańcami Rosji.

Dwie 10-letnie dziewczynki

Kochani nie da się opisać i czytać tego bez łez. Coraz więcej słyszy się lub czyta o zbrodniach, które przerażają nas i zapadają w pamięci na długo. Tym razem opiszemy Wam kolejną mroczną historię…

Mieszkańcy Kisielowska w Rosji zdarzenie z 6 września 2021 roku zapamiętają do końca swoich dni, kiedy to zaginęły dwie dziewczynki wracające ze szkoły. Następnego dnia 7 września 2021 roku policja odnalazła ich ciała.

Dwie 10 letnie dziewczynki zaginęły w drodze ze szkoły. Brutalne zabójstwo
Uliana Degtiar i Anastazja Fesler

Zaginięcie

Uliana Degtiar i Anastazja Fesler z syberyjskiego Kisielewska zaginęły 6 września 2021 roku. Gdy dziewczynki nie wróciły do domów, rodzice od razu powiadomili policję o zaginięciu córek. Poszukiwania dzieci rozpoczęły się natychmiast. Policjanci i mieszkańcy Kisielowska przeczesywali teren i rozpytywali wszystkich czy nie widzieli zaginionych 10-latek. Funkcjonariusze udali się również do jednego ze sklepów, gdzie dowiedzieli się od sprzedawcy, że uczennice przyszły na zakupy w towarzystwie mężczyzny. Sprzedawca zeznał, że jedna z dziewczynek do mężczyzny mówiła “wujek Vitja”.

Dwie 10 letnie dziewczynki zaginęły w drodze ze szkoły. Brutalne zabójstwo
Nagranie z kamer monitoringu

Sprzedawca zeznał również, że mężczyzna, który towarzyszył dziewczynkom w dniu zaginięcia, miał wyładowany wózek słodyczami. Uwiecznił to zapis kamer monitoringu. Na nagraniu widać było, jak dwie dziewczynki wyszły z mężczyzną ze sklepu, następnie razem oddalili się w kierunku centrum handlowego Arbat.

Morderca

Sprawcę mordu zatrzymano niedługo po zbrodni. Na trop mordercy dziewczynek wpadł były funkcjonariusz, który zobaczył w mediach materiały z wizerunkiem poszukiwanego mężczyzny i rozpoznał na nich Wiktora Pesternikowa. To przestępca, skazany na 10 lat więzienia za wykorzystanie seksualne dziecka. 41-latek dwa lata temu został wypuszczony na wolność.

Dwie 10 letnie dziewczynki zaginęły w drodze ze szkoły. Brutalne zabójstwo
Wiktor Pesternikow

Mężczyzna został szybko zatrzymany, jednak cały czas nie przyznaje się do winy. Przyznał się jedynie do tego, że spotkał dziewczynki i zaproponował im wspólne karmienie ptaków. W trakcie przesłuchania zeznał, że dziewczynki się oddaliły. Kłamał, by zmylić śledczych, jednak pod naciskiem w końcu przyznał się do winy. Następnie wskazał miejsce, w którym ukrył zwłoki dziewczynek.

Miejsce, w którym morderca ukrył ciała

Ciała dzieci odnaleziono rankiem 7 września 2021 roku w miejscu, gdzie wskazał morderca. Ulianę i Anastazję mężczyzna zgwałcił, na koniec je udusił. Oprawca trafił do policyjnej celi i niebawem usłyszy zarzuty.

Zatrzymany morderca

Żadna kara nie będzie dla niego wystarczająca za tak ogromną krzywdę, którą wyrządził dziewczynkom. To były dzieci… Ich ból, strach i okropne cierpienie niewyobrażalnie odbija się krzykiem głębokiej rozpaczy bliskich, którzy w jednej chwili stracili swoje ukochane córeczki.

Kochani pilnujmy swoje pociechy i wpajajmy im od małego, żeby nigdy, pod żadnym pozorem nie rozmawiały z obcymi i nigdy nie oddalały się z nieznajomymi.

Źródło:Rosja: zabójstwo dwóch 10-latek. Znaleziono ciała uczennic (fakt.pl)

Rosja. Dwie 10-latki zostały zgwałcone i uduszone. Morderca zwabił je słodyczami – Wiadomości (radiozet.pl)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl