Blog
Zaginieni Przed Laty

Czy odnalezione ciało w lesie w okolicy Zawiercia należy do Moniki?

Czy odnalezione ciało w lesie na pograniczu Zawiercia należy do Moniki?

Czy odnalezione ciało w lesie na pograniczu Zawiercia i Poręby należy do Moniki? Dzisiaj po północy służby dokonały makabrycznego odkrycia.

Czy odnalezione ciało w lesie należy do zaginionej Moniki?

Dzisiaj po północy służby dokonały makabrycznego odkrycia w lesie na pograniczu Poręby i Zawiercia. Ze wstępnych ustaleń okazuje się, że zwłoki należą do kobiety. Wszystko wskazuje na morderstwo i ukrycie zwłok. Czy zwłoki należą do zaginionej Moniki Wilgorska-Stanewicz? Wszystko wskazuje, że jest to właśnie zaginiona mieszkanka Jaworznika. Kobieta w tajemniczych okolicznościach zaginęła 9 lipca 2021 roku.

Przypomnijmy:

Monika Wilgorska-Stanewicz zaginęła w tajemniczych okolicznościach. Samochód zaginionej 42-latki odnaleziono w stawie, wcześniej ktoś nieudolnie próbował spiłować numer silnika. W związku z tym wygląda na to, że komuś zależało na zatarciu śladów.

Czy odnalezione ciało w lesie na pograniczu Zawiercia należy do Moniki?
zaginiona Monika

42-letnia kobieta wyjechała ze swojego domu znajdującego się w Jaworzniku (gm.Żarki) 9 lipca 2021 roku około godziny 17:00. Tamtego dnia poruszała się białym fordem fiesta. Od dnia zaginięcia bliscy nie mają z nią kontaktu.

Samochód zaginionej

Czy odnalezione ciało w lesie na pograniczu Zawiercia należy do Moniki?
Monika zaginiona

Śledztwo pod kątem nieumyślnego spowodowania śmierci wszczęła Prokuratura Rejonowa w Częstochowie. Samochód miał znaczne ślady usuwania oznaczeń identyfikacyjnych. Na tę chwilę policja nie jest w stanie powiedzieć, co się stało z kobietą – czy żyje, czy też nie. Wszczęto śledztwo, by sprawdzić wszystkie okoliczności.

Rysopis zaginionej: wzrost: 165 cm, oczy: niebieskie, włosy: blond z niebieskimi pasemkami, budowa ciała: szczupła. W dniu zaginięcia ubrana była w jasną sukienkę w kwiaty. Kobieta nosi okulary, lecz nie musi mieć ich założonych.
Czy odnalezione ciało w lesie na pograniczu Zawiercia należy do Moniki?
zaginiona
Policja z Myszkowa poszukuje osób, które w Kromołowie na ulicy Łącznej w Zawierciu i okolicy poruszali się samochodem wyposażonym w wideorejestrator w nocy z 13/14 lipca 2021 roku, ponieważ ma związek z wyłowionym Fordem Fiestą z sadzawki przy ul. Łącznej w Zawierciu. Auto należy do zaginionej kobiety.
Jeżeli ktokolwiek z Państwa posiada informacje o zaginionej, proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Myszkowie pod numerem: 47 85 843 85, 47 85 842 00, 47 85 842 55 lub numerem alarmowym 112. Można oczywiście kontaktować się również z naszą redakcją #ZaginieniPrzedLaty
Gwarantujemy anonimowość.

Źródło:(7) Zaginieni przed laty – posty | Facebook

(6) Facebook

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Jeśli . Ale

Może zainteresować Cię również: Małgorzata Szabatowska. Kto zabił pracownicę banku? (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl