Blog
Zaginieni Przed Laty

Cody Ackland porwał i zamordował 18-latkę.

Cody Ackland porwał i zamordował 18-latkę. Muzyk po zatrzymaniu przyznał się do porwania i bestialskiej zbrodni.

Cody Ackland

Od kilku miesięcy o tej sprawie w brytyjskich mediach jest bardzo głośno. Z pewnością wiele osób słyszało o tym zaginięciu i zbrodni, a jeśli nie, to w tym krótkim artykule przedstawimy Państwu tę sprawę.

Był listopad 2021 roku… Młodziutka Bobbi-Anne McLeod była umówiona na spotkanie ze swoim chłopakiem… Niestety nigdy nie dotarła na spotkanie. 18-latka z brytyjskiego Plymouth przepadła bez śladu. Bliscy natychmiast zgłosili jej zaginięcie na policję. Rozpoczęły się intensywne poszukiwania zaginionej. W trakcie nich funkcjonariusze odnaleźli bilet autobusowy, słuchawki oraz telefon Bobbi. Po młodej kobiecie nie było śladu. Od samego początku sprawa wyglądała bardzo źle i istniały obawy o życie 18-latki. Dopiero trzy dni po zaginięciu kobiety na policję zgłosił się Ackland… Mężczyzna przyznał się, że to on porwał i zamordował 18-latkę, następnie jej ciało zakopał w lesie znajdującym się w pobliżu plaży.

Mundurowi udali się we wskazane miejsce i niestety słowa mężczyzny okazały się prawdą… Funkcjonariusze odnaleźli zwłoki zaginionej Bobbi-Anne McLeod.

 

Cody Ackland porwał i zamordował 18-latkę.
zamordowana dziewczyna

Nie znała swojego oprawcy

Jak się okazało w toku prowadzonego śledztwa, 18-latka została porwana z przystanku autobusowego blisko jej domu.

Cody Ackland porwał i zamordował 18-latkę.
zdjęcie ze strony www.msn.com/

Za jej morderstwo odpowiada gitarzysta zespołu Rakuda Cody Ackland. Muzyk zeznał, że tamtego dnia siłą zaciągnął Bobbi do swojego samochodu. Tam zadał jej kilka ciosów tępym narzędziem. Nie wiadomo dlaczego sprawca porwał i zabił młodą kobietę. Jedno jest pewne, morderca nie znał swojej ofiary!

5 kwietnia 2022 roku w Sądzie Koronnym w Playmouth ruszył proces. Cody Ackland został oskarżony o porwanie, zamordowanie oraz ukrycie ciała 18-latki. Muzyk przyznał się do winy. Podczas posiedzenia mężczyzna nie okazywał żadnych emocji. Wszystkie słowa przyjmował ze spokojem. Prokuratura domaga się dla niego dożywocia.

Żaden wyrok nie zwróci rodzicom ukochanego dziecka. Taka tragedia rozrywa serce na strzępy i w natłoku wielu pytań próżno szukać odpowiedzi… Dlaczego zamordował 18-latkę?

 

Źródło: Cody Ackland porwał i zamordował 18-latkę. Muzyk do wszystkiego się przyznał (msn.com)

Cody Ackland porwał i zamordował 18-latkę. Muzyk do wszystkiego się przyznał – WP Gwiazdy

Muzyk zamordował 18-letnią Bobbi-Anne McLeod. Bez emocji słuchał orzeczenia sądu (plotek.pl)

zamordował 18-latkę – wPrawo.pl 

Lecz. Również. Przede wszystkim. Oczywiście. Również.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!  Lecz

Może zainteresować Cię również: Nieświadomie zaprzyjaźniła się z biologiczną siostrą, która została porwana (zaginieniprzedlaty.com)

Przede wszystkim

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl