Blog
Zaginieni Przed Laty

Kylen Schulte i Crystal Beck zaginęły. Kilka dni później znaleziono ich ciała

Kylen Schulte i Crystal Beck zaginęły kilka dni później znaleziono ich ciała

Kylen Schulte i 38-letnia Crystal Beck cztery miesiące temu wzięły ślub. Były miłośniczkami gór. Nagle zaginęły, a kilka dni później znaleziono ich ciała.

Kylen Schulte zaginęła wraz ze swoją partnerką

Kylen Schulte miała 24-lata i zaledwie cztery miesiące temu poślubiła 38-letnią Crystal Beck. Były bardzo szczęśliwe i przede wszystkim dzieliły je wspólne pasje-miłość do gór. Nic nie zapowiadało, że za kilka dni wspólnie zginą z rąk mordercy. Od momentu zawarcia związku małżeńskiego mieszkały w kamperze, który pozwalał im podróżować po regionie. Kobiety tydzień temu wyjechały na biwak w góry Utah w Stanach Zjednoczonych, tam cieszyły się miłością do siebie i gór. Ich szczęście jednak nie trwało długo, runęło jak domek z kart. To tam Kylen i Crystal nagle zniknęły. Ich bliscy, jak również rodziny nie mieli żadnych wątpliwości, że kobietom stało się coś złego. Zgłosili mundurowym, że nie mają kontaktu z kobietami.

Kylen Schulte i Crystal Beck zaginęły kilka dni później znaleziono ich ciała
Kylen i Crystal

Zabójstwo w górach

„Kylen i Crystal powiedziały swoim przyjaciołom, że obok nich biwakuje dziwny facet, który je przeraża! I że muszą zmienić obóz. Teraz nie ma ich od 4 dni i nocy!” – napisał w ubiegłą środę na Facebooku Sean-Paul Schulte, ojciec Kylen.

Kylen Schulte i Crystal Beck zaginęły kilka dni później znaleziono ich ciała
Kylen i Crystal

Kobiety ostatni raz były widziane w sobotę, podczas spotkania z przyjaciółmi. — Powiedziały im, że zamierzają się przeprowadzić, że zajmą się swoimi sprawami i zmienią obozy. Że nadal je straszy – powiedziała w rozmowie z Fox13 Bridget Calvert, ciotka Kylen.

Kylen i Crystal zaginęły, lecz ich poszukiwania nie trwały długo. Przyjaciel pary podczas przejażdżki po lesie kilka dni od zaginięcia kobiet znalazł ich zwłoki. 24-latka i 38-latka zostały zastrzelone.

Policja wciąż poszukuje sprawcy tego podwójnego morderstwa. Śledczy uważają, że zabójca nie zagraża otoczeniu, a zbrodnia była odosobnionym aktem.

Źródło:Wzięły ślub 4 miesiące temu. Ich ciała znaleziono w górach (msn.com)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

4 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl