Blog
Zaginieni Przed Laty

Brutalne morderstwo w Atenach. Mężczyzna zabił 20-letnią żonę.

Brutalne morderstwo w Atenach- Mąż zabił 20- latkę

Brutalne morderstwo w Atenach. Mężczyzna zabił 20-letnią żonę. W maju 2021 roku Babis Anagnostopoulos zeznał, że do domu włamali się bandyci i na jego oczach zabili jego żonę. W rezultacie mężczyzna przyznał się do morderstwa.

Morderstwo

Brutalne morderstwo w Atenach miało miejsce w maju 2021 roku. Babis Anagnostopoulos wezwał policję, ponieważ w jego domu doszło do włamania. Mężczyzna początkowo zeznał, że nieznani mężczyźni wtargnęli do ich domu i na jego oczach rozegrała się straszna tragedia. Sprawcy, według zeznań Babisa, torturowali jego żonę na oczach 11-miesięcznej córeczki. Caroline Crouch miała zostać związana, a gdy wyjawiła, gdzie chowa biżuterię i kosztowności, została uduszona. Policji opowiedział, że nie mógł pomóc żonie i w żaden sposób nie był w stanie jej ochronić, ponieważ był związany całą noc w jednym z pomieszczeń w domu.

Brutalne morderstwo w Atenach- Mąż zabił 20- latkę
Fot. Zamordowana 20-latka

Bandyci

Babis zeznał, że w trakcie napaści złodzieje zgarnęli łup w postaci biżuterii oraz 10 tys. funtów w gotówce. W związku z tym grecka policja podejrzewała, że sprawcami mogą być członkowie albańskiej mafii. Funkcjonariusze policji intensywnie pracowali nad tą sprawą przez kilka tygodni. Na początku została wyznaczona nagroda w wysokości 260 tys. funtów za pomoc w ujęciu morderców. Bez wątpienia nikt nie przypuszczał, że zakończenie tej sprawy będzie tak wstrząsające.

Pogrzeb młodej matki

Na pogrzebie 20-latki Babis płakał i mówił… „Miałem szczęście, że poznałem Caroline i mnie kochała. Miałem szczęście, że spędziliśmy razem tyle wspólnych chwil. Jedyną rzeczą, która jest jeszcze smutniejsza niż jej śmierć, jest fakt, że nasza córka dorośnie, nie pamiętając swojej pięknej matki, która była radością mego życia” – pożegnał żonę Anagnostopoulos.

 

Kobieta na miejsce swojego ostatecznego spoczynku wybrała swój drugi dom – grecką wyspę Alonisos. To tam kobieta spędziła swoje dzieciństwo. Na grobie 20-latki jako pierwszy złożył kwiaty jej załamany mąż. Nie krył przy tym łez i smutku. Żałował także, że ich córka nigdy nie będzie pamiętać swej matki.

Fałszywe zeznania

Brutalne morderstwo w Atenach to nie sprawka nieznanych bandytów… Jak się okazało, Babis dokonał fałszywych zeznań. W trakcie dalszych czynności, podczas kolejnych przesłuchań mężczyzna zeznał, że zabił swoją żonę, gdy ta oświadczyła, że od niego odchodzi. Policja sprawdziła sportowy zegarek zamordowanej, który miała na sobie w chwili śmierci. Z zapisu na zegarku jasno wynikało, że serce kobiety przestało bić kilka godzin przed godziną, którą jako moment jej śmierci podał jej mąż.

Brutalne morderstwo w Atenach- Mąż zabił 20- latkę
Fot. Babis

33-latek zabił również szczeniaka należącego do nich, ponieważ w jego mniemaniu uwiarygodniało to wersję o napadzie. Babis został oskarżony o umyślne zabójstwo i znęcanie się nad zwierzętami, a także o fałszywe zeznania.

Źródło:Grecja: Pogrzeb brutalnie zamordowanej Brytyjki. Wszystko widziała jej córka – Wiadomości (onet.pl)

Grecja. Mężczyzna przyznał się do brutalnego zabójstwa żony – Wiadomości (onet.pl)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl