Blog
Zaginieni Przed Laty

Wciąż nie ma śladu po zaginionej 9-latce

Wciąż nie ma śladu po zaginionej 9-latce, która zaginęła kilka dni temu. Rozpaczliwy apel bliskich skierowany do porywacza.

Wciąż nie ma śladu

AKTUALIZACJA:

ZAGINIONA VALERIIA NIE ŻYJE. DZIEWCZYNKA PADŁA OFIARĄ PRZESTĘPSTWA.

Döbeln – Wczoraj po południu odnaleziono ciało dziewczynki, która zaginęła ponad tydzień

Poszukiwania objęto również tzw. “Knollensteinen” w powiecie Hermsdorf. W lesie między powiatem Mahlitzsch Roßweiner a powiatem Döbeln w Hermsdorf funkcjonariusze znaleźli ciało zamordowanej dziewczynki.

Miejsce, w którym znaleziono ciało, znajduje się z dala od jakichkolwiek ścieżek, głęboko w zaroślach. Śledztwo wykazało, że miejsce, w którym go znaleziono, było najwyraźniej również miejscem zbrodni.

 

Przypomnijmy:

3 czerwca 2024 roku dziewięcioletnia Walerija nie dotarła do szkoły. Policja kontynuuje intensywne poszukiwania. Ojciec Valerii z Ukrainy wydał wzruszający apel do porywacza.

 “Kieruję moje słowa do tych, którzy są zamieszani w jej zniknięcie: Znajdźcie w sobie odwagę, by oddać nam, rodzicom, nasze ukochane dziecko”. Mam nadzieję, że wkrótce znów będziemy mogli trzymać córkę w ramionach…

Niestety pomimo intensywnych poszukiwań losy dziewczynki są wciąż nieznane. Do tej pory służby ratunkowe przeszukały około jednej trzeciej miasta Döbeln.

 

 

Śledczy nie wykluczają tego, że porywacz mógł już wywieźć dziecko z Niemiec. Poszukiwania są rozszerzone poza granicami kraju.

 

 

Policja ponownie rozszerza poszukiwania zaginionej Valerii (9).© Montaż: Saksońska Policja/Robert Michael/dpa

Według policji dziecko było ostatnio widziane 3 czerwca w poniedziałek rano, kiedy około 6.50 rano udała się do szkoły. Dziewczyna jednak tam nie dotarła. Mieszkańców poproszono o szukanie dziewczynki we własnych ogrodach, piwnicach, garażach czy szopach. Według policji śledztwo idzie we wszystkich kierunkach, nie wyklucza się aktu przemocy.

Jedno jest pewne… Szkoła nie podstawowa nie poinformowała rodziców o nieobecności ich dziecka na zajęciach.  Państwowe Biuro ds. Szkół i Edukacji bada obecnie fakty, dlaczego nie dokonano powiadomienia rodziców.

 

Rysopis:

  • Imię: Valeriia
  • Wysokość: 1,40 metra
  • Włosy: ciemny blond i średniej długości
  • Odzież: fioletowy T-shirt, czarne dżinsy, jasnoturkusowa kurtka, granat, buty do kostek
  • Inne: noszony różowy tornister, mówi łamanym niemieckim

 

 

Kiedy dziewczynka po południu nie wróciła ze szkoły do domu bliscy powiadomili  wieczorem policję o  zaginięciu 9-latki.

 

 

 

Każdy kto posiada jakiekolwiek informacje w sprawie zaginionej dziewczynki proszony jest o kontakt z komisariatem policji w Döbeln (numer telefonu 03431 659-1) lub na policyjny numer alarmowy (110).

 

Źródło:Vermisste Valeriia (9) aus Döbeln – Vater richtet emotionale Videobotschaft an möglichen Entführer (msn.com)

(1) Facebook

Zaginięcie 9-letniej Valerii z Döbeln. Terenem poszukiwań objęto Polskę (fakt.pl)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Lecz. Ponieważ

Może zainteresować Cię: Krótka historia zaginięcia… Gdzie jest Izabela Żukowska? (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl