Blog
Zaginieni Przed Laty

Zamordował influencerkę. Miał obsesję

Co łączyło ofiarę – Biancę Devins, z zabójcą – Brandonem Clarkiem? Ciężko określić, ponieważ ich relacja była bardzo burzliwa, a chłopak wciąż oczekiwał “czegoś więcej”. Często się kłócili, a Bianca pisała Brandonowi, że jest dla niej nikim. Przyznawała się również do wielokrotnych zdrad. Niestety, historia ta zakończyła się tragicznie.

Rozmowa nastolatków

Relacje pary

Bianca Devins, a właściwie Bianca Ahren, urodziła się 2 października 2001 roku. Studiowała psychologię na Mohawk Valley Community College w Utica. Nie miała zbyt dobrych kontaktów z ojcem, możliwe nawet, że znęcał się nad nią psychicznie. Dziewczyna zmagała się z depresją, zaburzeniem osobowości oraz zespołem stresu pourazowego. Wielokrotnie samookaleczała się, co było powodem do umieszczenia jej w szpitalu psychiatrycznym w Albanie. Duże ukojenie przynosił jej Internet, dlatego została instagramerką. Właśnie na tym portalu, w 2019 roku, poznała Brandona. Później para zaczęła spotykać się “na żywo”. Nie można wykluczyć, że Brandon miał obsesję na punkcie 17-latki. Mówiono, że stale przeglądał media społecznościowe dziewczyny, zapisywał jej zdjęcia oraz codziennie wysyłał setki wiadomości do niej. Zdarzało się nawet, że Brandon przedstawiał się jako chłopak Bianki, co nie podobało się dziewczynie.

Bianca
Brandon Clark

Brandon nie miał łatwego dzieciństwa, jego ojciec znęcał się nad matką, dlatego też rodziną zainteresowała się opieka społeczna. Znajomi oceniali go bardzo różnie: od spokojnego i sympatycznego, po obsesyjnego i niebezpiecznego.

Bianca
Bianca Devins

Morderstwo

13 lipca 2019 roku w Nowym Jorku, odbył się koncert znanej piosenkarki, Nicole Dollanganger. W wydarzeniu tym brali udział Bianca, Brandon oraz ich wspólny znajomy – Alex. Po koncercie doszło do kłótni, ponieważ Brandon przyłapał Biancę na pocałunku z Alexem. Dziewczyna wyjaśniła, że nie są w monogamicznym związku, więc może spotykać się z kim chce. Odpowiedź ta nie spodobała się 21-latkowi, dlatego uderzył nastolatkę. Bianca zagroziła, że wysiądzie z samochodu, wtedy mężczyzna wyjął nóż i kilkakrotnie dźgnął Biancę w szyję. Dziewczyna była zaskoczona i nie miała szans się obronić.

Najbardziej makabryczne jest jednak to, że Brandon zrobił martwej Biance kilka zdjęć i nagrał krótki filmik z jej udziałem. Zdjęcia dodał na portale społecznościowe z wulgarnym podpisem. Zdjęcia 17-latki z prawie odciętą głową można znaleźć do dziś, jest to jednak bardzo makabryczny widok…

Bianca
Reakcja internautów na makabryczne zdjęcie wrzucone przez Brandona

 

Bianca
Relacja Brandona na Instagramie tuż po zabójstwie

Po nagraniu filmu Brandon zadzwonił do swoich bliskich, by się z nimi pożegnać. Co więcej, na Instagramie zmienił opis na datę “10/06/1997 – 7/14/19”, co jest dowodem na to, że planował popełnić samobójstwo.

 

Screen z profilu Brandona na Instagramie

Bliscy Brandona oraz ci, którzy zobaczyli zdjęcie martwej nastolatki na mediach społecznościowych, powiadomili policję. Funkcjonariusze znaleźli parę na zalesionej, opuszczonej drodze. Brandon w tym czasie dźgnął się w szyję i był w stanie krytycznym, jednak przeprowadzono operację i udało się go uratować.

Wyrok

Bianca
Brandon w więzeniu

Początkowo Brandon Clark nie przyznawał się do zabójstwa, jednak przed rozprawą w 2020 roku, przyznał się do winy. 16 marca 2021 roku został skazany na 25 lat pozbawienia wolności. Źródła podają, że wyraził skruchę.

Bianca
Grób dziewczyny

 

źródło:

https://en.wikipedia.org/

https://www.rollingstone.com/

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

4 2 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Historia Bez Tabu

Bardzo dobry i rzeczowy artykuł! Pozdrawiam

Carmen

Bardzo przykra sprawa i tragiczne okoliczności. Chcę jednak nadmienić, że Bianca nie była influencerką. Niestety jej krótkie życie było ciężkie i niebezpieczne – uprawiała seks na kamerkach za pieniądze i narkotyki, była uzależniona m.in. od heroiny. Jej rodzina dopuściła się wielu zaniedbań przez które zaczęła się zadawać z niebezpiecznymi ludźmi, w ten sposób poznała swojego mordercę. Miała również wiele problemów natury psychicznej, można znaleźć sporo screenów z jej działalności internetowej, dziewczyna zastraszała ludzi w sieci, rozpuszczała informacje o swoim rzekomym samobójstwie z fałszywych kont oraz uskuteczniala cyberbullying poprzez wysyłanie młodszym od siebie użytkownikom treści o charakterze gore (gdy miała 16 lat powstał nawet wątek na jednym forum, którego użytkownicy ostrzegali siebie nawzajem przed kontaktami z nią). Ta sprawa to rabbit hole – im dłużej się o niej czyta tym więcej niepokojących faktów i mrocznych zakamarków internetu się znajduje. Z discordem z którego pochodzi częściowo zamazane zdjęcie z tego artykułu wiąże się jeszcze jedna, mniej znana sprawa innej użytkowniczki, która zginęła w tragicznych okolicznościach.

Sorbetowa

Tak właśnie coś mi się kojarzyło, że znam tą historię z trochę innej strony. Szkoda dziewczyny, ale rzeczywiście w artykule brak pewnych info.
Ta zaginiona osoba związana z Discordem to kto to taki?

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl