Blog
Zaginieni Przed Laty

Bezdomna Polka przemieszcza się po Mariendorfer Damm. Kim jest?

Bezdomna Polka przemieszczająca się po Mariendorfer Damm w Niemczech to 38-letnia Marlena M. i mieszkała w Kruszwicy. Informacje te są potwierdzone. Nasza czytelniczka znalazła ciocię bezdomnej Polki. Wszystkim z całego serca dziękujemy za pomoc. Jesteście Wspaniali.     Polka przemieszcza się po Mariendorfer Damm w Niemczech. Kim jest?

Bezdomna Polka

Może ktoś rozpoznaje tę kobietę ze zdjęcia? Kobieta jest bezdomna, mówi po polsku i przemieszcza się po Mariendorfer Damm.

Jedna z czytelniczek mijała tę kobietę w zeszłym roku w wakacje prawie codziennie w okolicach Aleksanderplatz. Kobieta bardzo dobrze mówi po polsku. Opowiedziała jej podczas rozmowy, że pochodzi z Kruszwicy – wyjechała z Polski, ponieważ się zakochała. Z miłością swojego życia mieszkała przez jakiś czas. Jednak cała miłość skończyła się po roku i mężczyzna zostawił ją tak jak stała.
Niestety nie wiemy, jak kobieta ma na imię. Sposób rozmowy świadczy, że jest osobą oczytaną i inteligentną. Jednakże nasza czytelniczka podejrzewa u niej oznaki schizofrenii – w jednej z kolejnych rozmów zapytała, dlaczego jej przyjaciel przeprowadził się do niej … i nie chcą jej otworzyć drzwi- tutaj naszej czytelniczce zapaliła się lampka, że coś jest nie tak.
Nie prosiła o pomoc, nie była głodna, mówiła, że daje sobie radę… Prawdopodobnie kobieta nie zdaje sobie sprawy z sytuacji, w której się znajduje …
Jeśli mają Państwo wiedzę kim może być kobieta ze zdjęcia, prosimy o kontakt z naszą redakcją.
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Łukasz

Może to zaginiona Małgorzata Wnuczek z Inowrocławia?

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl