Blog
Zaginieni Przed Laty

Anna Krakowiecka jest nadal osobą zaginioną. Gdzie jesteś Aniu?

Anna Krakowiecka jest nadal osobą zaginioną. Gdzie jesteś Aniu?

Anna Krakowiecka jest nadal osobą zaginioną. Gdzie jesteś Aniu? Niestety pomimo upływu czasu losy młodej kobiety wciąż pozostają nieznane.

Anna Krakowiecka

Anna Rozeta Krakowiecka urodziła się w 1986 roku. 11 listopada 2005 roku w Kamiennej Górze 19-letnia Anna wyszła z domu i już nie wróciła. Dzisiaj kobieta ma 35 lat.

Anna Krakowiecka jest nadal osobą zaginioną. Gdzie jesteś Aniu?
Anna Krakowiecka
Zaginiona wyszła z domu, nie zabierając żadnych rzeczy osobistych. Prawdopodobną przyczyną odejścia Ani były nieporozumienia rodzinne. Do dzisiaj nie wiadomo gdzie kobieta przebywa i czy u niej wszystko w porządku. Kobieta przez ten cały czas nie nawiązała kontaktu z rodziną. Co wydarzyło się tamtego dnia? Dokąd udała się po wyjściu z domu? Niestety na te i inne pytania wciąż nie ma odpowiedzi. Bez wątpienia niewiedza dla bliskich to okropne uczucie i rozpacz spędza sen z powiek. W tym roku minie 16 lat od jej tajemniczego zaginięcia. Z pewnością wiele osób zastanawia się jak to możliwe, że człowiek wyjdzie z domu i nagle ginie po nim ślad. Niestety tak zdarza się bardzo często. Rodziny zaginionych przez lata żmudnie poszukują jakichkolwiek śladów lub informacji o swoich bliskich.

Rysopis:

Anna ma około 156- 160 cm wzrostu, ciemne włosy, ciemne oczy, szczupłą sylwetkę, twarz owalną.
W dniu zaginięcia ubrana była w pikowany czarny płaszcz z materiału, długości do kolan, spodnie dżinsowe ciemne- niebieskie, jasny golf i brązowy sweter. Miała na sobie również buty kozaki czarne do kostki.
Jeśli posiadasz jakiekolwiek informacje o zaginionej, prosimy o kontakt z jednostką Policji
WR KPP Kamienna Góra Wydział Kryminalny, 50-040 Wrocław, ul. Podwale 31-33
telefon: (0-71) 340 3400 lub e-mail: dyzurny@wr.policja.gov.pl rzecznik.kwp@wr.policja.gov.pl kwp@wr.policja.gov.pl kancelaria@wr.policja.gov.pl
W tej sprawie można również napisać do nas #zaginieniprzedlaty
Gwarantujemy anonimowość
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl