Blog
Zaginieni Przed Laty

Adam Grzegorz Zarewicz zaginął w 2012 roku. Miał wtedy 27 lat

Adam Grzegorz Zarewicz zaginął w 2012 roku. Miał wtedy 27-lat
Adam Grzegorz Zarewicz zaginął 16 października 2012 roku w Zamościu. Miał wtedy 27 lat. Gdzie jest zaginiony mężczyzna i jakie są jego losy? Pomimo upływu lat te pytania wciąż pozostają bez odpowiedzi.

Adam Grzegorz Zarewicz

Adam Grzegorz Zarewicz zaginął 16 października 2012 roku w Zamościu. Miał wtedy 27 lat. Dzisiaj Adam ma 35 lat. Mężczyzna w dniu zaginięcia około godziny 8:00 rano poszedł do biblioteki, gdzie korzystał z internetu. Wyszedł z niej około godziny 17:15. Mężczyzna 15 października 2012 roku udał się do siostry i pożyczył od niej pewną sumę pieniędzy. Obiecał, że 17 października 2012 roku przyjdzie zaopiekować się jej dziećmi, jednak nie przyszedł. Siostra wysłała mu SMS, ale ta wiadomość nie dotarła do niego.
Zaginiony Adam
Osoba, od której Adam wynajmował stancję, zgłosiła się po kilku dniach do siostry, że od kilku dni nie widziała chłopaka, co bardzo ją zaniepokoiło. Adam przed zaginięciem szukał bezskutecznie pracy. Był zmęczony i zrezygnowany jej poszukiwaniami. Ze względu na pewien stopień niepełnosprawności otrzymywał rentę socjalną i świadczenie pielęgnacyjne oraz zasiłek i obiady. Istotne w tej sprawie jest to, że mężczyzna zostawił w domu wszystkie swoje rzeczy, wszystkie dokumenty. Zniknął bez śladu. Co wydarzyło się tamtego dnia? Gdzie jest zaginiony mężczyzna? Te pytania nieustannie dają się bliskim we znaki.
Adam Grzegorz Zarewicz zaginął w 2012 roku. Miał wtedy 27-lat
Adam Grzegorz Zarewicz
Wzrost około 175 cm, oczy niebieskie, włosy średni blond. Mężczyzna kuleje na lewą nogę. Sprawa zaginięcia Adama przedstawiona była również w jednym z odcinków programu “Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie…” Niestety wszystkie czynności poszukiwawcze kończyły się klęską.
Jeśli ktoś wie coś o losach zaginionego mężczyzny, proszony jest o kontakt z zamojską policją- tel. 84 677 14 17 lub z naszą redakcją. Zaginieni przed laty gwarantują anonimowość.
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl