Blog
Zaginieni Przed Laty

Krótka historia zaginięcia… Gdzie jest Aleksandra Szymańska?

Aleksandra Szymańska Są takie zaginięcia, o których słyszał każdy. Są również takie, o których dawno nie mówi nikt… Nie są “porywające”, bo brak w nich tajemnicy i zwrotów akcji. Człowiek po prostu wychodzi z domu i nigdy więcej nie kontaktuje się z rodziną. Choć całą ich historię można streścić w jednym zdaniu, nie są mniej istotne. W “krótkich historiach” będziemy poruszać te zaginięcia, o których ani nie nagrywa się podcastów, ani nie pisze się zbyt często, bo w internecie natknąć się można jedynie na szczątkowe informacje. Dziś przyjrzymy się sprawie Aleksandry Szymańskiej. Na jej wizerunek natknęliśmy się w policyjnej bazie osób zaginionych.

Planowany wyjazd za granicę?

Aleksandra Szymańska do chwili zaginięcia mieszkała w Bolesławcu (woj. dolnośląskie), przy ul. Staszica. W dniu zaginięcia, czyli 17 lipca 2009 roku, planowała udać się na dyskotekę, jednak czy na nią dotarła – tego nie wiadomo, bowiem monitoring w lokalu, w którym miała odbyć się impreza, był w tym czasie uszkodzony.

Znajomi Aleksandry zeznali, że planowała wyjazd do Holandii, do pracy. Jej rodzina nie jest co do tego przekonana, dziewczyna nie znała wówczas żadnego języka obcego i nie umiałaby odnaleźć się za granicą. Sprawę komplikuje fakt, że dziewczyna była najprawdopodobniej widziana dzień po zaginięciu, gdy wsiadała do srebrnego samochodu marki BMW na zgorzeleckich numerach rejestracyjnych. Wszystko miało mieć miejsce na jednej z bolesławskich ulic. Pojawiły się też podejrzenia, że tuż po zaginięciu, Aleksandra mogła przebywać w Krakowie. Tego nigdy nie udało się potwierdzić.

Mimo upływu wielu lat, losy dziewczyny nadal są nieznane.

Rysopis

W chwili zaginięcia Aleksandra Szymańska miała 168 cm wzrostu, sylwetkę smukłą, oczy niebieskie, twarz owalną. Znakami szczególnymi jest kolczyk w nosie i języku, tatuaż na lewym nadgarstku – inicjały “AB”. W dniu zaginięcia ubrana była w niebieską bluzkę, dżinsy i białe adidasy. W chwili zaginięcia, Aleksandra miała tylko 15 lat. Dziś, jeżeli żyje, ma 28.

Kontakt

Każdego, kto posiada jakiekolwiek informacje dotyczące zaginionej Aleksandry, prosimy o kontakt z jednostką policji prowadzącą poszukiwania: WR KPP Bolesławiec Wydział Kryminalny, 50-040 Wrocław, ul. Podwale 31-33, telefon: (0-71) 340 3400, email: dyzurny@wr.policja.gov.pl, rzecznik.kwp@wr.policja.gov.pl, kwp@wr.policja.gov.pl, kancelaria@wr.policja.gov.pl lub numerem alarmowym 112.

Można również napisać wiadomość prywatną do naszej Redakcji. Oczywiście gwarantujemy anonimowość.

Źródła

https://zaginieni.policja.pl/

https://www.archiwumzbrodni.pl/

https://www.facebook.com/zaginieniprzedlaty/posts/1305477176326056/

https://krakow.dlastudenta.pl/

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, odwiedzaj nas częściej!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl