Blog
Zaginieni Przed Laty

25-letni Dominik Hutnik – poszukiwany listem gończym!

25-letni Dominik Hutnik poszukiwany jest listem gończym w związku z wypadkiem drogowym, którego jest sprawcą. 25-letni Dominik Hutnik

Do tragicznych w skutkach wydarzeń doszło 6 czerwca bieżącego roku, w miejscowości Koźmin (powiat zgorzelecki) na drodze W352 relacji Zgorzelec – Bogatynia. Mężczyzna spowodował wypadek, w którym zginęło 3-letnie dziecko.

25-letni Dominik Hutnik
Poszukiwany Dominik Hutnik

Prokurator Prokuratury Rejonowej w Zgorzelcu dzisiaj, tj. 11 czerwca 2021 roku wydał list gończy za poszukiwanym Dominikiem Hutnik urodzonym 4 maja 1996 roku. Wydano postanowienie o jego tymczasowym aresztowaniu.

W przypadku posiadania informacji na temat pobytu mężczyzny prosimy o kontakt z Policją pod numerem telefonu 47 87 322 00 lub 112. Należy pamiętać, że że ukrywanie poszukiwanego lub dopomaganie mu w ucieczce grozi kara pozbawienia wolności do lat 5. Oczywiście policja zapewnia anonimowość!

Dziękujemy wszystkim tym, którzy zaangażują się w tę sprawę i przyczynią się do odnalezienia poszukiwanego mężczyzny.

Źródło

http://www.zgorzelec.policja.gov.pl/

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, odwiedzaj naszą stronę częściej! Dziękujemy, że przeczytałeś/aś artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, odwiedzaj naszą stronę częściej! Dziękujemy, że przeczytałeś/aś artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, odwiedzaj naszą stronę częściej! Dziękujemy, że przeczytałeś/aś artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, odwiedzaj naszą stronę częściej!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl