Blog
Zaginieni Przed Laty

Zaginęła w 2020 roku jej ciało odnaleziono 3 lata później

Zaginęła w 2020 roku jej ciało odnaleziono 3 lata później. Śledczy mają szokujące ustalenia w sprawie zabójstwa 49-latki.

Zaginęła w 2020 roku

Suzanne Morphew z Kolorado zaginęła podczas przejażdżki rowerowej w 2020 roku. 49-letnia matka  dwójki dzieci wśród znajomych uchodziła za radosną, pomocną i zawsze uśmiechniętą osobę, która kochała ponad wszystko swoje dzieci. Kobieta pewnego dnia zniknęła bez śladu, udała się na krótką przejażdżkę rowerową i już nigdy nie wróciła.

 

Śledczy od samego początku nie mieli żadnych wątpliwości, że kobieta została zamordowana.

Początkowo o zabójstwo oskarżono jej męża Barrego Lee Morphew, ale prokuratorzy wycofali zarzuty w 2022 roku. We wrześniu 2023 roku 50 mil na południe od miejsca w którym była ostatni raz widziana odnaleziono szczątki zaginionej Suzanne.  Teraz okazało się, że 49-latka zmarła w wyniku zabójstwa i miała w swoim organizmie mieszankę substancji, która jest używana do unieruchamiania zwierząt.

Pomimo szeroko zarojonego śledztwa nie wiadomo dokładnie jak zginęła 49-latka i chociaż śledczy są pewni, że kobieta została zamordowana nikt nie został oskarżony.

Kto zamordował Suzanne Morphew?

Sekcja zwłok Morphew wykazała, że kobieta została zamordowana przy użyciu nieokreślonych środków w warunkach zatrucia butorfanolem, azaperonem i medetomidyną zgodnie z raportem opublikowanym przez koronera hrabstwa El Paso. Połączenie tych trzech leków jest często stosowane do unieruchamiania dzikich zwierząt i może powodować znieczulenie ciała — podało biuro koronera.

Zaskakujące jest to, że rower i kask Morphew zostały znalezione w różnych miejscach w hrabstwie bez znaczących uszkodzeń.

W okresie, gdy Suzanne zaginęła, zaskakujące było to, że fakt ten zgłosił policji nie mąż, a sąsiad zaginionej kobiety.

Oddalenie zarzutów

Sam Barry Morphew został oskarżony o morderstwo, manipulowanie dowodami rzeczowymi w sprawie śmierci żony. Mężczyzna twierdzi, że jest niewinny.  W kwietniu 2022 r. prokuratorzy wnieśli o oddalenie zarzutów, mówiąc, że mają nadzieję, że ciało jego żony zostanie znalezione do czasu rozpoczęcia procesu. Sędzia orzekł, że prokuratorzy mogą nadal stawiać mu te same zarzuty w przyszłości.

Adwokaci męża ofiary powiedzieli natomiast, że władze nie podzieliły się z rodziną zmarłej informacją, czy jej ubrania zostały przetestowane pod kątem DNA. Twierdzą również, że w jej samochodzie znaleziono nieznane DNA. CNN skontaktowało się z CBI w celu uzyskania odpowiedzi na zarzuty adwokata, ale agencja odmówiła komentarza.

Źródło:

Zaginęła kilka lat temu. Nowe, szokujące ustalenia. “Preparat paraliżujący zwierzęta” (msn.com)

What happened to Suzanne Morphew? Mystery case set to be explored in CBS’ 48 Hours (sportskeeda.com)

Daily Mail Online w serwisie X: „A year after her body was found, Suzanne Morphew’s autopsy has revealed she was tranquilized and murdered. Though her husband Barry was initially charged with her murder, his charges were later dropped, and no one else has been arrested in the case since. https://t.co/CBd9Hy6JP3” / X (twitter.com)

Przyjaciółka Suzanne Morphew reaguje na szczegóły autopsji w Kolorado: zabójstwo, sens środków uspokajających dla dzikich zwierząt – CBS Colorado (cbsnews.com)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Czy można zapobiec zaginięciom seniorów? (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl