Blog
Zaginieni Przed Laty

Wysłała do córki przerażającą wiadomość i zniknęła

Wysłała do córki przerażającą wiadomość i zniknęła

Wysłała do córki przerażającą wiadomość: “Oni nie pozwolą mi odejść, kocham cię …”. Jej nagie ciało zostało znalezione w lesie.

Wysłała do córki przerażającą wiadomość

Do tragicznych scen doszło 10 września 2022 roku w mieście Athens w amerykańskim stanie Georgia. 59-letnia Deborah Collier napisała do córki przerażającą wiadomość: “Oni nie pozwolą mi odejść, kocham cię, w niebieskiej doniczce przy drzwiach jest klucz do domu”. Tego samego dnia Deborah przelała na konto swojej córki 2,3 tys. dolarów. Zaniepokojona Amanda wielokrotnie próbowała dodzwonić się do matki jednak bezskutecznie. Czuła, że jej matce grozi niebezpieczeństwo w związku z tym, natychmiast powiadomiła policję o jej zaginięciu.

Mundurowi od razu rozpoczęli poszukiwania kobiety. Następnego dnia policja znalazła w lesie ciało 59-letniej Deborah. Leżała obok auta na plecach i trzymała prawą ręką małe drzewko. Z ustaleń śledczych wynika, że 59-latka została porwana i brutalnie zamordowana. Mundurowi całkowicie wykluczyli samobójstwo.

Kim jest morderca?

Deborah Collier w dniu zaginięcia wypożyczyła samochód, ponieważ jej auto było w naprawie. GPS pojazdu ułatwił śledczym jego zlokalizowanie. Samochód, którym poruszała się zaginiona 59-latka znajdował na poboczu autostrady niecałe 100 km od Athens. W środku pojazdu śledczy znaleźli czerwoną torebkę Deborah oraz ślady ognia.

Kto zabił 59-letnią Deborah? Kogo miała na myśli, pisząc do córki: “Oni nie pozwolą mi odejść”? Na te i wiele innych pytań śledczy szukają wciąż odpowiedzi.

Mamy nadzieję, że uda się im szybko znaleźć sprawcę, bądź sprawców tej brutalnej zbrodni.

Źródło: USA. Kobieta wysłała córce niepokojący sms. Dzień później znaleziono jej zwłoki (fakt.pl)

Wysłała do córki przerażającą wiadomość. Jej nagie ciało znaleziono w lesie (msn.com)

Wysłała do córki przerażającą wiadomość. Jej nagie ciało znaleziono w lesie | Wiadomości Radio ZET

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: 10-latkowie torturowali i zamordowali 3-letniego Jamesa – Zaginieni Przed Laty

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

3.3 4 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl