Blog
Zaginieni Przed Laty

Kolno. 17-letni głodny złodziej jest już w rękach policji

Kolno. 17-letni głodny złodziej jest już w rękach policji

Kolno. 17-letni głodny złodziej jest już w rękach policji. Młody sprawca nie tylko okradł lokal gastronomiczny, ale również zrobił sobie kebab i zjadł go, co zarejestrowały kamery.

Kolno

Do zdarzenia doszło pod koniec września 2021 roku. Kolneńscy policjanci dostali zgłoszenie o włamaniu do budynku, w którym znajdował się lokal gastronomiczny w Kolnie.

Jak ustalili mundurowi, sprawca wszedł przez okno do budynku, a następnie niszcząc płyty gipsowe, dostał się do lokalu gastronomicznego. Łupem włamywacza padły elektronarzędzia, pieniądze oraz produkty spożywcze. Właściciel budynku oraz baru oszacowali straty na ponad 6,5 tysiąca złotych. Sprawca wpadł, bo jego poczynania zarejestrowały kamery monitoringu. Na jednym z nagrań widać jak włamywacz przygotowuje sobie kebab z produktów znajdujących się w barze i zjada go w lokalu.

Kolno. 17-letni głodny złodziej jest już w rękach policji
Fot. Strona Policji w Kolnie

Pracujący nad sprawą policjanci rozpoznali podejrzanego o włamanie. Okazało się nim 17-letni mieszkaniec gminy Kolno, który był już znany policjantom ze wcześniejszych naruszeń prawa. Już trzy dni później mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

 

Kolno. 17-letni głodny złodziej jest już w rękach policji
Fot. Ze strony Policji w Kolnie

Zgromadzony przez kolneńskich śledczych materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 17-latkowi zarzutu kradzieży z włamaniem, za co kodeks karny przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl