Blog
Zaginieni Przed Laty

Nikołajuk Bogumiła Maria – uznanie za zmarłą

Poniższą informację zamieszczono na stronie internetowej zaginieni.pl.

Sąd Rejonowy w Tychach ogłasza wszczęcie z wniosku Olgi Nikołajuk-Guźli, zamieszkałej w Kozłowie przy ul. Średniej 46C, postępowania w sprawie IX Ns 110/21 o uznanie za zmarłą Bogumiły Marii Nikołajuk, córki Wiktora i Magdaleny zd. Głogowskiej, ostatnio zamieszkałej w Tychach, urodzonej dnia 6 kwietnia 1954 r. w Katowicach.

Wzywa się zaginioną, aby w terminie czterech miesięcy zgłosiła się, gdyż w przeciwnym razie może zostać uznana za zmarłą. Wzywa się także wszystkie osoby, które mogą udzielić wiadomości o zaginionej, aby w powyższym terminie przekazały je Sądowi.

Nikołajuk
Zrzut ekranu ze strony internetowej zaiginieni.pl

Można również napisać wiadomość prywatną do naszej Redakcji. Oczywiście, gwarantujemy anonimowość! Dziękujemy wszystkim tym, którzy zaangażują się w tę sprawę.

Źródło:

http://www.zaginieni.pl/

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

 

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl