Blog
Zaginieni Przed Laty

To on porwał moją małą córeczkę bo kazał mu to zrobić diabeł

To on porwał moją małą córeczkę bo kazał mu to zrobić diabeł. Mężczyzna za porwanie 3-latki dostał śmieszny wyrok. Poznajcie historię Kane, porywacza z Childers.

To on porwał moją małą córeczkę

Kiedy nagle ginie maleńkie dziecko przerażenie rodzica osiąga niebotyczne rozmiary. Nigdy nie można być w stu procentach pewnym jaki jest rzeczywisty cel porywacz, ale jeśli ten w ogóle dopuszcza się takiego porwania oczywistym jest, że nie ma on dobrych zamiarów. Pojawia się obawa o życie dziecka. Niestety każdego dnia na całym świecie ginie bez śladu wiele osób w tym właśnie dzieci.

Tym razem przytoczymy historię porywacza, który twierdził, że wykonuje rozkazy diabła. 50-letni wówczas Eden Kane w 2018 roku porwał 3-letnią dziewczynkę z jej własnego domu w Childers (Queensland, Australia). Mężczyzna porwał dziewczynkę w środku nocy kiedy spała w salonie przy otwartym oknie. Rano kiedy rodzice zorientowali się, że ich córeczki nigdzie nie ma, zgłosili jej zaginięcie na policję. Rozpoczęły się gorączkowe poszukiwania dziecka.

Więził dziecko

Eden więził dziecko u siebie w domu przez dwa dni. 50-latek ostatecznie porzucił wystraszoną dziewczynkę po drugiej stronie drogi oddzielającej ją od domu. Dziewczynkę znalazł na chodniku patrol policyjny, który usłyszał przerażający płacz dziecka i wołanie… Mamusiu!

Krótko po tym mężczyzna został zatrzymany. W trakcie przesłuchania twierdził, że zrobił to co kazał mu diabeł.

 

Śledztwo

W czasie prowadzonego śledztwa Kane zeznał, że “diabeł przyciągnął go do domu dziewczynki”.
To on miał mu rozkazać co ma zabrać z domu do którego ma się włamać. Według śledczych nie ma żadnych dowodów, by mężczyzna zrobił 3-latce jakąkolwiek fizyczną krzywdę. Według prokuratorów spali w tym samym łóżku, oglądali filmy i jedli czekoladę. Kiedy znaleziono 3-latkę, jej włosy wyglądały na umyte i wyszczotkowane. Jednak czy można stwierdzić, że dziewczynka była całkowicie bezpieczna w rękach porywacza?

Biegli sądowi orzekli, że Kane cierpi na chorobę afektywną dwubiegunową, a sędziowie sądu apelacyjnego uznali, że to jego stan psychiczny przyczynił się do zmniejszenia jego poczucia moralnej odpowiedzialności.

W związku z tym dalsze więzienie nie spełniłoby roli resocjalizacyjnej. Kane ma się jednak znajdować pod stałym nadzorem opieki społecznej. Czy taki nadzór zapobiegnie kolejnych porwań, lub zagrożeń?

Na całe szczęście 50-latek porzucił dziewczynkę blisko domu… Aż strach pomyśleć w jakim niebezpieczeństwie była porwana dziewczynka i do czego mógł być zdolny Kane…

Źródło: Porwał dziecko, bo kazał mu diabeł. Porywacz wyjdzie na wolność (fakt.pl)

Porwanie dziecka w Australii. Skazany uważa, że rozkazywał mu diabeł | Planeta

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Jeśli

Może zainteresować Cię również: Stefan R. umówił się na randkę. Zabił, następnie zjadł część zwłok (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl