Blog
Zaginieni Przed Laty

Paulina R. zaginęła – aktualizacja, 6-06-21

Kochani, Paulina R. niestety nie żyje. Dziś odnaleziono jej ciało.

Bliskim Pani Pauliny składamy wyrazy współczucia.

Dziękujemy również wszystkim tym, którzy zaangażowali się w tę sprawę.

Paulina R.

Paulina R. ma 40 lat. Policjanci z Łodzi wciąż szukają zaginionej. 40-latka wyszła z domu i przepadłą bez śladu. 1 czerwca 2021 roku około godziny 13:45 ostatni raz była widziana w Łodzi przy ul. Dowborczyków. Od tamtej pory losy zaginionej są nieznane. Bliscy nie mają kontaktu z Panią Pauliną w związku z tym powiadomili mundurowych o jej zaginięciu.  Kochani wierzymy, że z pewnością tylko z Waszą pomocą może udać się odnaleźć kobietę.

Paulina R.

Rysopis zaginionej:

Zaginiona ma 160 cm wzrostu. Spięte w kok włosy do ramion koloru ciemny blond. Nosi okulary. W chwili zaginięcia ubrana była w czarną kurtkę typu parka. Czarną bluzkę. Niebieskie jeansy i białe buty. Miała przy sobie dużą torbę przewieszoną przez ramię.

Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej proszone są o kontakt z I Komisariatem Komendy Miejskiej Policji w Łodzi. Można również dzwonić na numer alarmowy 112. Jeśli posiadasz informacje gdzie może przebywać zaginiona. Skontaktuj się z nami. Zaginieni przed laty… Gwarantują anonimowość.

Na zakończenie Kochani błagamy udostępniajcie dalej. Może ktoś zobaczy ten apel i rozpozna gdzieś zaginioną.

Źródło:

Poszukiwana Paulina Rosiak-Sobolewska — Radio Łódź (radiolodz.pl)

Oczywiście. Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco. Zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl