Blog
Zaginieni Przed Laty

Pilny apel. Policjanci szukają mężczyzny podejrzanego o morderstwo 6-letniego synka

Pilny apel. Policjanci szukają mężczyzny podejrzanego o morderstwo 6-letniego synka. Widziałeś go?

Pilny apel

Do przerażających scen doszło 20 października 2023 roku około godziny 10:00.  Ze wstępnych i nieoficjalnych informacji wynika, że ojciec zamordował 6-letniego syna w mieszkaniu w Gdyni. Sprawca jest czynnym wojskowym, trwa policyjna obława za sprawcą.

 

 

 

Do Centrum Powiadomienia Ratownictwa zadzwoniła kobieta to ona poinformowała ich, że w mieszkaniu w Gdyni jej mąż zabił ich 6-letniego synka. Chłopiec miał rany cięte na szyi. W mieszkaniu również znaleziono martwego psa.

Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia i do chwili obecnej nie udało się go schwytać.  Może być uzbrojony! Ogłoszono alarm dla funkcjonariuszy z Komendy Miejskiej Policji w Gdyni i Wydziału Kryminalnego KWP w Gdańsku.

Na miejscu zdarzenia pracują policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku.

 

– Są także policjanci z Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Gdańsku, którzy ujawniają i zabezpieczają ślady. Śledczy rozmawiają z osobami, które mogą mieć wiedzę na temat tego zdarzenia, przesłuchiwani są świadkowie – poinformowała Karina Kamińska, rzecznik Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku w rozmowie z RMF24.pl

Mężczyzna ma 185 cm wzrostu, krótkie, ciemnie włosy i niebieskie oczy.

Zdjęcie ze strony policji

Na miejscu zdarzenia jest również psycholog, który udziela wsparcia rodzinie zabitego chłopczyka.

– W przypadku uzyskania informacji na temat miejsca pobytu mężczyzny prosimy o niezwłoczny kontakt z Komendą Miejską Policji w Gdyni 47 74 21 222 (oficer dyżurny jednostki) lub na numer alarmowy 112 – apelują policjanci.

Źródło: (1) Facebook

(1) Komenda Miejska Policji w Gdyni – wyniki wyszukiwania | Facebook

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Jason Anthony Jolkowski zaginął w drodze na miejsce spotkania. (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl