Blog
Zaginieni Przed Laty

Kim było dziecko znalezione w plecaku?

Kim było dziecko znalezione w plecaku? Dziewczynka miała od 6 miesięcy do 2 lat. Śledczy szukają świadków.

Kim było dziecko

Policja od 2020 roku szuka odpowiedzi na pytania, kim są rodzice zamordowanej dziewczynki? Czy to oni pozbawili życia swoją córkę? A jeśli nie to kto mógł dopuścić się tak okrutnej zbrodni?

 

Zamordowana dziewczynka została nazwana Dzieckiem Aragonii. Miało od 6 miesięcy do 2 lat kiedy znaleziono ją martwą w plecaku w Valle de Aragón w Nezahualcóyotl w stanie Meksyk pod koniec czerwca 2020 roku. Chociaż od przerażającego odkrycia minęły trzy lata dla śledczych wciąż jest to nie lada zagadka.

Przerażające odkrycie

 

Rankiem 28 czerwca 2020 roku pod mostem w Valle de Aragón kilka osób natknęło się na plecak, który zawierał zmasakrowane zwłoki małego dziecka. Tego dnia mundurowi otrzymali wiele telefonów od obywateli w sprawie plecaka, który skrywał przerażający obraz. Kiedy policjanci przybyli na miejsce okazało się, że w plecaku znajduje się zmasakrowane ciało małej dziewczynki. Widok był przerażający nawet dla najbardziej zatwardziałej osoby. Dla śledczych jedno było pewne- to dziecko za życia przeszło istne piekło.

Autopsja wykazała, że dziewczynka miała liczne obrażenia kolan oraz klatki piersiowej. Dziecko miało obrzęk mózgu a także było wielokrotnie gwałcone i miało zespół Kempe, znany również jako zespół maltretowanego dziecka.

 

Pomimo licznych apeli, publikacji wizerunku nadal nie udało się jej zidentyfikować. Nie odezwała się żadna osoba, która mogłaby pomóc w rozwiązaniu tej tajemniczej zbrodni. Mundurowi przeszukali również bazy osób zaginionych w tym dzieci, niestety to nie pomogło. Jak to możliwe, że nikt z krewnych nie szukał tej dziewczynki?

 

Zdjęcie ze strony https://unidentified-awareness.fandom.com/wiki/Arag%C3%B3n%27s_Baby?file=Beba2.png

Zamordowana dziewczynka miała od 6 do 24-miesięcy.  62 centymetry wzrostu, ciemnobrązowe włosy, krótkie i proste.

Biuro Prokuratora Generalnego stanu Meksyk zaoferowało nagrodę w wysokości 300 tysięcy pesos dla tych, którzy dostarczą danych, które prowadzą do lokalizacji rodziny zamordowanej dziewczynki.

Rodzina Bryana Carlosa LeBarona Johnsa, członka rodziny Le Baron, zaoferowała również nagrodę w wysokości 100 tysięcy pesos jako nagrodę za znalezienie osób odpowiedzialnych za śmierć dziecka lub miejsce pobytu jej rodziny.

Mimo to sprawa nadal pozostaje nierozwiązana.

 

 

Źródło:

 

Dziecko Aragonii | Niezidentyfikowana wiki | Fandom

Grzebią Estrellitę, dziecko Aragonii; nikt jej nie zidentyfikował – Grupo Milenio

Dziecko poniżej 2 roku życia zostaje znalezione martwe w Nezie; Oferują 300 tysięcy pesos za dane jej i jej agresorów (animalpolitico.com)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Jeśli

Może zainteresować Cię również: Stefan R. umówił się na randkę. Zabił, następnie zjadł część zwłok (zaginieniprzedlaty.com)

 

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl