Blog
Zaginieni Przed Laty

Kiedy mała Marysia została znaleziona w parku, to wciąż żyła

Kiedy mała Marysia została znaleziona w parku, to wciąż żyła. Po 39 latach zidentyfikowano matkę. Kim jest kobieta, która porzuciła malutką córeczkę na pastwę losu?

Kiedy mała Marysia została znaleziono wciąż żyła

Historia o której dzisiaj napiszemy pomimo upływu lat wciąż budzi wiele emocji. Być może wiele osób z Was już poznało tę sprawę o której nie da się zapomnieć.

Mała Marysia to przydomek dziewczynki, która został porzucona…

Dziewczynka jeszcze żyła, kiedy została znaleziono w parku przez dwóch małoletnich chłopców. Niestety, ale historia małej Marysi jest tragiczna… Dziewczynka zmarła, krótko po odnalezieniu. Jej matka została zidentyfikowana dopiero po 39-latach. Kobieta została oskarżona o spowodowanie śmierci swojego dziecka.  

Krótkie życie Marysi

Była wigilia Bożego Narodzenia 1984 roku dwóch małych chłopców idąc przez park Mendham Township w stanie New Jersey znaleźli reklamówkę. Kiedy chłopcy zaglądnęli do środka zamarli… W reklamówce był noworodek owinięty ręcznikiem. Dziecko nadal miał nieodciętą pępowinę. Chłopcy natychmiast powiadomili o wszystkim policję.

Dziewczynka żyła i wymagała natychmiastowej pomocy medycznej. W szpitalu nazwano ją “małą Marysią”.

Jednak los okazał się okrutny. Dziewczynka zmarła, a sprawą jej tragicznej śmierci zajął się prokurator Robert Carrol, który po 39- latach zidentyfikował jej biologicznego ojca, jak i matkę. Obecnie toczy się proces o doprowadzenie do śmierci dziecka.

Biologiczni rodzice Marysi

Biologiczni rodzice zmarłej “małej Marysi” zostali zidentyfikowani po 39- latach od tragicznej wigilijnej nocy. Mundurowi najpierw zidentyfikowali ojca dziewczynki, który w chwili śmierci Marysi miał 19 lat. Jak się okazuje po latach mężczyzna nie miał nawet pojęcia, że został ojcem.  Sam zmarł w 2009 roku.

Niedawno odnaleziono matkę Marysi. Śledczy ustalili, że kobieta miała 17-lat kiedy urodziła i od razu porzuciła dziecko. 7 września 2023 roku kobieta usłyszała zarzut nieumyślnego spowodowania śmierci nowo narodzonego dziecka.

Sprawiedliwość

Wieloletnie śledztwo w sprawie “małej Marysi” zamyka się po 39- latach.

Pixabay.com

– “Porzucenie i śmierć tej dziewczynki to ogromna strata, która nawet po 39-latach jest tak samo bolesna. Wymierzona za to kara może nie być taka, jakiej oczekuje społeczeństwo, ale wierzymy, że dzięki temu “mała Marysia” doczeka się sprawiedliwości. Bo nic już nie jest w stanie naprawić tego potwornego zła”. Warto wiedzieć, że w momencie śmierci “małej Marysi” w stanie New Jersey nie istniała możliwość zostawienia niechcianego noworodka w szpitalu, na komisariacie czy w jednostce straży pożarnej. Takie prawo pojawiło się dopiero w 2000 roku i umożliwia zostawienie malucha, który ma miesiąc lub mniej i nie nosi śladów przemocy czy zaniedbania.

Robert Carrol, prokurator prowadzący sprawę tak powiedział w rozmowie z mediami.

To straszne jaki los spotkał to maleństwo. Dziewczynka urodziła się zdrowa jednak w jednej chwili to maleństwo zostało porzucone na pewną śmierć.

Źródło: Nazwali ją “małą Marysią”, gdy ją znaleźli w parku, to wciąż żyła. Po 39 latach zidentyfikowano matkę (msn.com)

Nazwali ją “małą Marysią”, gdy ją znaleźli w parku, to wciąż żyła. Po 39 latach zidentyfikowano matkę (edziecko.pl)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: 10-latkowie torturowali i zamordowali 3-letniego Jamesa – Zaginieni Przed Laty

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl