Blog
Zaginieni Przed Laty

Areszt dla wyrodnej matki, która znęcała się nad czwórką swoich dzieci!

Areszt dla wyrodnej matki, która znęcała się nad czwórką swoich dzieci!

Areszt dla wyrodnej matki, która znęcała się nad czwórką swoich dzieci! Kobieta znęcał się nad dziećmi fizycznie i psychicznie oraz pozostawiła je same bez opieki na kilka dni, kiedy sama dobrze się bawiła.

Areszt dla wyrodnej matki

Ogromne zaangażowanie zabrzańskich policjantów przyczyniło się do szybkiego zastosowania najsurowszego środka zapobiegawczego, jakim jest tymczasowy areszt. 38-letnia mieszkanka Zabrza w okrutny sposób znęcała się psychicznie i fizycznie nad czwórką swoich dzieci.

Kilka dni temu, do zabrzańskich policjantów wpłynęło zawiadomienie, dotyczące znęcania się psychicznego i fizycznego przez matkę nad czwórką jej dzieci. Chłopców w wieku 4 i 6 lat oraz dziewczynek w wieku 3 i 13 lat. O całej tej sytuacji policjanci dowiedzieli się, gdy kobieta pozostawiła dzieci bez opieki na dwa dni, a sama postanowiła poimprezować.

Areszt dla wyrodnej matki, która znęcała się nad czwórką swoich dzieci!
zdjęcie ze strony policji

Z ustaleń policji i prokuratury oraz zebranych dowodów wynika, że kobieta od trzech lat znęcała się nad dziećmi fizycznie i psychicznie. 38-latka wielokrotnie krzyczała, wyzywała, poniżała, krytykowała, ośmieszała oraz biła swoje pociechy. Dzieci był też bardzo zaniedbane, nie posiadały odpowiednich do panującej pory roku ubrań oraz przebywały w nieodpowiednich warunkach. Prokurator przedstawił mieszkance Zabrza, zarzut znęcania się psychicznego i fizycznego ze szczególnym okrucieństwem. Sąd na wniosek prokuratury i policji zastosował wobec kobiety najsurowszy środek zapobiegawczy, w postaci tymczasowego aresztu. Teraz najbliższy miesiąc 38-latka, spędzi za kratami. Grozi jej kara 10 lat pozbawienia wolności. Dzieci zostały umieszczone w ośrodkach opiekuńczych i są już bezpiecznie.

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl