Blog
Zaginieni Przed Laty

9-latka zaginęła w 2016 roku jej szczątki znaleziono 4-lata później

9-latka zaginęła z własnego domu w 2016 roku jej szczątki znaleziono 4-lata później. Dziewczynka została bestialsko zamordowana przez współlokatora rodziny.

9-latka

Diana Bekinda Alvarez miało 9 lat kiedy zniknęła z własnego domu w Fort Myers na Florydzie 29 maja 2016 roku. Dziewczynka został porwana w nocy przez Jorge Guerrero-Torresa. Jej szczątki zostały znalezione przez geodetów w Yeehaw Juction na Florydzie cztery lata później.

Jorge Guerrero, był współlokatorem rodziny Diany. Kiedy został zatrzymany  przez policję kiedy mieszkał już zupełnie gdzie indziej. Policja w jego telefonie znalazła mnóstwo nagich zdjęć zaginionej dziewczynki oraz nagrań gdzie mężczyzna bestialsko gwałci dziewczynkę.  Wówczas 28-latek przyznał się, że wielokrotnie zgwałcił 9-latkę gdy mieszkał jeszcze z jej rodziną.
16 maja 2017 roku Jorge został uznany za winnego posiadania dziecięcej pornografii i został wówczas skazany na czterdzieści lat więzienia. 17 maja czyli następnego dnia mężczyzna został dodatkowo oskarżony o molestowanie dzieci poniżej 12 lat i pobicie na śmierć zaginionej Diany.

W maju 2018 roku Jorge został oskarżony o morderstwo pierwszego stopnia zaginionej 9-latki. W marcu 2020 roku szczątki Diany zostały znalezione przez geodetów w Yeehaw Junction na Florydzie. Zostały skremowane i przekazane jej rodzinie. Od marca 2020 roku Guerrero nadal oczekuje na proces w sprawie morderstwa Diany.

Prokurator stanowa Amira Fox będzie domagać się kary śmierci dla Guerrero.

Zdjęcie ze strony https://int-missing.fandom.com/wiki/Diana_Alvarez

Matka zamordowanej 9-latki przez 4-lata poszukiwań przeszła piekło. Rozpacz, niewiedza i tęsknota za ukochanym dzieckiem odebrała jej wszystko.

“Nie mam słów, aby opisać mój ból, który czułam przez cztery lata” – powiedziała w wywiadzie z mediami. “Nikomu tego nie życzę”

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl