Blog
Zaginieni Przed Laty

2-letnia Alicja przepadła bez śladu kilka tygodni po zaginięciu swojej matki w 1985 roku.

2-letnia Alicja przepadła bez śladu w 1985 roku, kilka tygodni po zaginięciu swojej matki. Alicja była ostatnio widziana w swoim domu w Miami na Florydzie na początku 1985 roku. Ona i jej matka, Nilsa Padilla-Guzman, zniknęły w odstępie kilku tygodni. Ich zaginięcie zgłoszono dopiero w 2010 roku. Dlaczego z tym zwlekano?

2-letnia Alicja

Jest wiele zaginięć, które pomimo upływu lat wciąż pozostają nierozwiązane… Zalegają w policyjnych bazach, a bezsilność śledczych doprowadziła do zawieszenia spraw. Śledczy mają związane ręce i czekają tylko na pojawienie się jakichkolwiek nowych informacji, które pomogłyby im rozwiązać sprawy z którymi zmagają się przez lata.

Dzisiaj napiszemy o tajemniczym zaginięciu 2-letniej dziewczynki i jej matki. O tym jak śledczy nie wierzyli starszym siostrom Alicji i nie przyjęli od razu zgłoszenia o ich zaginięciu. Chociaż wszystko wskazuje na to, że 2-letnia Alicja jak i jej matka zostały zamordowane to wciąż nie udało się odnaleźć ich szczątków, które potwierdziłyby jedną z najbardziej możliwych hipotez śledczych.

Alicja Guzman Padilla miała 2-latka kiedy zniknęła bez śladu. Według śledczych dziewczynka prawdopodobnie została zamordowana przez swojego biologicznego ojca w 1985 roku. Co jest najdziwniejsze w tej sprawie? Zaginięcie małej Alicji przyjęto dopiero w 2010 roku.

Gdzie jest zaginiona 2-latka?

Alicja była córką Nilsy Padilli i Jorge Nuneza.

Według zeznań dwóch starszych sióstr Alicji ich matka- Nilsy Padilli została zamordowana przez Nuneza w ich domu wiosną 1985 roku, a Alicja została pobita przez ojca na śmierć kilka tygodni później.

Zaginięcie Nilsy i jej córeczka nie zostało przyjęte przez władze, aż do 2010 roku. Dlaczego? Ponieważ córki Nilsy były niepełnoletnie, wręcz za małe żeby śledczy uwierzyli, że dziewczynki mówią prawdę.

 

 

Jak się okazuje wszystkie dzieci Nilsy były regularnie gwałcone przez Nuneza. Wiosną 1985 roku starsze siostry 2-letniej Alicji opowiedziały swojej matce o tym, że Nunez wykorzystuje je seksualnie podczas jej nieobecności. Według Glori i Bernisy ich matka powiedziała swojemu partnerowi,  że wie o gwałtach na córkach. Między Nunezem, a Nilsy wybuchła ostra kłótnie podczas, której mężczyzna zakatował swoją partnerkę na śmierć.

Bernisa i Gloria były jedynymi świadkami brutalnego morderstwa. Tamtego koszmarnego dnia Nunez włożył ciało ich matki do zielonej torby. Próbował zmusić Glorię i Bernisę do wykopania grobu dla ich matki, ale dziewczęta nie były w stanie tego zrobić, więc poćwiartował zwłoki i powiedział, że wrzuci je do morza. Dziewczynki bały się o swoje życie i wówczas nie zgłosiły zabójstwa matki na policję. Kiedy mężczyzna z zimną krwią zabijał Nilsy ich najmłodsza córeczka 2-letnia Alicja spała.

Kilka tygodni po zabójstwie Nilsy

Koszmar dziewczynek po śmierci matki był niewyobrażalny… Ojciec stał się jeszcze większym potworem niż był. Każdego dnia bestialsko wykorzystywał seksualnie swoje córki. Kilka tygodni po morderstwie Nilsy, według Glorii i Bernisy, Nunez z całych sił uderzył Alicję w głowę, ponieważ dziewczynka nie dokończyła śniadania. Nunez zadał tyle ciosów, aż 2-latka zmarła. Jej ciało wyniósł z kampera. Siostry od tamtej pory już nigdy więcej nie zobaczyły Alicji.

Gloria, która w chwili śmierci matki miała zaledwie 4- lata, kilkakrotnie poszła na policję, ale dopiero w 2010 roku władze potraktowały ją poważnie.

Nilsa Padilla-Guzman

Jak się okazuje 4 kwietnia 1985 roku tors Nilsy został znaleziony w zielonym worku na śmieci na plaży w Miami. W ciągu następnych kilku tygodni znaleziono również głowę, jedną nogę i jedno z ud. Wtedy nie było jeszcze wiadomo do kogo należą szczątki. Dopiero w 2012 roku ustalono, że znalezione szczątki należą do Nilsy.

Nunez

Inne ciało, niezidentyfikowanego mężczyzny, znaleziono w pobliżu Nilsy mniej więcej w tym samym czasie. Do dziś dnia nie wiadomo  kim był zamordowany mężczyzna.

 

Kiedy siostry Alicji zostały potraktowane poważnie przez mundurowych Nunez stracił prawo do opieki nad Bernisą i Glorią i ostatecznie został skazany za wykorzystywanie seksualne swoich córek. Odsiadywał wyrok w więzieniu i został zwolniony w 1993 roku. W 2004 roku został deportowany do rodzinnego Peru.

Nunez jest głównym podejrzanym w sprawie brutalnego zabójstwa swoje partnerki i niezidentyfikowanego do dziś mężczyzny. Niestety mężczyzna nie poniósł kary w sprawie morderstwa dwóch osób. Jest podejrzany również o zabicie swoje córki 2-letniej Alicji. Jego obecne miejsce pobytu jest nieznane, a władze nie są nawet pewne, czy nadal żyje, ale możliwe, że mógł wrócić do USA pod pseudonimem.

Siostry Alicji zamieszkały w rodzinie zastępczej i zmieniły nazwiska po skazaniu Nuneza za gwałty. Nadal mają nadzieję na zamknięcie sprawy morderstwa matki i domniemanej śmierci siostry.

 

Źródło:

Alicia Guzman Padilla – Projekt Charley (charleyproject.org)

Alicia Guzman Padilla | International Missing Persons Wiki | Fandom

FL – FL – Alicia Guzman Padilla, 3, Miami, styczeń 1985 | Websleuths

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Jeśli

Może zainteresować Cię również: Stefan R. umówił się na randkę. Zabił, następnie zjadł część zwłok (zaginieniprzedlaty.com)

 

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl