Blog
Zaginieni Przed Laty

Gdzie jest Zofia Kaczmarczyk?

Z pewnością, zaginięcie 54-letniej Zofii Kaczmarczyk to zdarzenie owiane tajemnicą. Sprawa ta pozostaje nierozwiązana po dziś dzień. Pani Kaczmarczyk zaginęła nagle, 20 lutego 2020 roku.

Tajemnicze zaginięcie

Pani Zofia poruszała się autem marki Audi 80 koloru srebrnego. Co więcej, jeszcze tego samego dnia,  jej rodzina odnalazła porzucone auto, pozostawione przed mostem w Zakliczynie, od strony Roztoki. Bliscy Pani Zofii nie mogli się z nią skontaktować, ponieważ kobieta nie zabrała ze sobą telefonu, ani nawet pieniędzy. Wiadomo jedynie, że miała ze sobą dowód osobisty oraz kluczyki od samochodu.

Co ciekawe, kobietę udało się uchwycić przez monitoring przy rondzie w Roztoce między godziną 10:00, a 11:00. To tu była widziana po raz ostatni. Dalsze losy Pani Kaczmarczyk nie są znane.

Rysopis

Kaczmarczyk

Pani Zofia Kaczmarczyk w chwili zaginięcia miała 54 lata, około 162 cm wzrostu i 50 kg wagi. Włosy krótkie, w kolorze jasnobrązowym, natomiast oczy w kolorze niebieskim. Jej jedynym znakiem szczególnym jest blizna po cesarskim cięciu. W dniu zaginięcia miała na sobie ciemną kurtkę (płaszcz), jeansy oraz ciemne buty do kostki.

Kontakt

W związku z tym, wszelkie informacje na temat zaginionej Zofii Kaczmarczyk prosimy zgłaszać KK KMP Tarnów Wydział Kryminalny, 31-571 Kraków, ul. Mogilska 109
telefon: (0-12) 615 5510, email: dyzurnykwp@malopolska.policja.gov.pl. Można również wysłać wiadomość prywatną do naszej Redakcji.

Gwarantujemy anonimowość!

 

źródło:

http://www.zaginieni.pl/

https://zaginieni.policja.pl/

https://www.facebook.com/

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl