Blog
Zaginieni Przed Laty

Marcin Bogdański – co stało się z nastolatkiem?

Są takie zaginięcia, o których pamiętamy i wracamy do nich myślami zastanawiając się, czy jest jeszcze szansa na szczęśliwe zakończenie. Są też takie, o których nie pamięta już prawie nikt. Marcin Bogdański – niewiele na jego temat można znaleźć w Internecie. Niejednokrotnie jednak przekonaliśmy się, że warto przypominać o takich sprawach, bo szansa na rozwiązanie tajemniczej zagadki zawsze istnieje.

Marcin

Co wiemy o Marcinie Bogdańskim? W chwili zaginięcia miał jedynie 16 lat i mieszkał w Rybniku. 6 lutego 1996 roku spędzał ferie z rodziną w Świnoujściu. Tego dnia wyszedł z kwatery turystycznej, ponieważ chciał samotnie przejść się po promenadzie. Do domu nigdy nie powrócił. Prowadzono naprawdę intensywne poszukiwania, mimo to nie udało się ustalić, co stało się z chłopakiem.

Marcin
Marcin Bogdański

W tym czasie, w województwie zachodniopomorskim często dochodziło do zaginięć młodych chłopców, jednak nikt nigdy nie połączył tych spraw.

To prawie wszystko, co można znaleźć na temat Marcina.

Rysopis

Jeżeli Marcin żyje, dziś ma 41 lat. W dniu zaginięcia miał 184 cm wzrostu, niebieskie oczy i jasne włosy.

Kontakt

Wierzymy, że wspólnymi siłami możemy dowiedzieć się, co stało się z Marcinem ponad 20 lat temu. Wszystkich, którzy wiedzą, co mogło stać się z chłopakiem prosimy o kontakt z naszą redakcją. Gwarantujemy anonimowość!

 

 

 

źródło:

https://zaginiecia.fandom.com/

https://www.facebook.com/

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

2 3 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ali

Wówczas w Świnoujściu mówiono o tym, że wszedł na krę na morze i tam po prostu zginął.

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl