Blog
Zaginieni Przed Laty

Pilne! Trwają poszukiwania zaginionej Józefy Janik z Nowego Sącza

Zaginęła Józefa Janik z Nowego Sącza. 68-latka w niedzielę rano wyszła z domu i ślad po niej zaginął. Rodzina nie ma z nią żadnego kontaktu, ponieważ 68-latka nie zabrała ze sobą telefonu.

Józefa Janik z Nowego Sącza

Józefa Janik jest mieszkanką Nowego Sącza. W niedzielę 18.10.2020r, rano około godziny dziewiątej wyszła ze swojego domu przy ulicy Tetmajera i nie wróciła na noc. Kobieta nie zabrała ze sobą pieniędzy i telefonu. Rodzina nie ma pojęcia, gdzie może się teraz znajdować.

Rodzina na własną rękę poszukiwała zaginionej, jeździli po ulicach Nowego Sącza, dzwonili  do osób, do których mogła się udać, ale nikt nic nie wie.

 

Józefa Janik z Nowego Sącza

68-latka ma 164 cm wzrostu, blond włosy do ramion, niebieskie oczy i szczupłą budowę ciała. W dniu zaginięcia miała na sobie niebieską kurtkę z kapturem, czarne legginsy i buty na koturnie, a przez ramię miała przewieszoną torebkę. Najprawdopodobniej nie ma przy sobie żadnych dokumentów.

Około godziny 2 w nocy rodzina zgłosiła zaginięcie na policję. Jeśli widziałeś Józefę Janik albo wiesz, gdzie teraz może przebywać, skontaktuj się z jej rodziną pod numerem telefonu 609 494 805 lub 534 888 337 albo z policją pod numerem telefonu 47 833 46 30 lub 112. (r.gajewski@sadeczanin.info

w tej sprawie mogą państwo napisać również do nas: zaginieni przed Laty 

Gwarantujemy Anonimowość

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl