Blog
Zaginieni Przed Laty

Ciało zaginionej 34-letniej Amerykanki znaleziono w lesie.

Ciało zaginionej 34-latniej Amerykanki znaleziono w lesie

Ciało zaginionej 34-letniej Amerykanki znaleziono w lesie w okolicach Niżnego Nowogrodu. Catherine Serou przez ostatnie dni poszukiwano w Rosji. Wiadomo, że 15 czerwca 2021 roku kobieta wsiadła z nieznajomym mężczyzną do samochodu. Od tamtej pory nie było z nią kontaktu.

Amerykanka

Ciało zaginionej 34-letniej Amerykanki, która była poszukiwana w Rosji, policjanci znaleźli w lesie w okolicach Niżnego Nowogrodu, gdzie kończyła studia podyplomowe. Kobieta 15 czerwca 2021 roku wsiadła z nieznajomym mężczyzną do samochodu i zaginęła. Wcześniej wysłała do swojej mamy smsa. Treść jego potwierdzała, że kobieta jest z obcą osobą.

 

Ciało zaginionej 34-latniej Amerykanki znaleziono w lesie
Fot. Catherine Serou
– Siedzę w samochodzie z nieznajomym. Mam nadzieję, że nie zostałam porwana – tak napisała do swojej matki Beccy.
Od tamtej pory nie było z nią kontaktu. Zaniepokojona rodzina zgłosiła zaginięcie 34-latki na policję.

 

Nagrania monitoringu

Dzięki materiałom z monitoringu udało się ustalić, że Catherine wsiadła do srebrnego auta. Według jej matki Catherine spieszyła się do kliniki, w związku z tym zamiast czekać na taksówkę, skorzystała z propozycji obcego człowieka. Zaufała nieznajomemu, choć było to nierozsądne i był to najgorszy błąd.

 

Poszukiwania

Ciało zaginionej 34-letniej Amerykanki znaleziono w lesie, po tym jak funkcjonariusze namierzyli sygnał jej telefonu. W związku z tym rozpoczęli akcję poszukiwawczą w okolicy ostatniego logowania. W trakcie śledztwa dotarli także do 40-letniego mężczyzny, który jak się okazało, był w przeszłości karany. Nie ujawniono jednak, czy miał on ścisły związek z zaginięciem Catherine Serou. Matka zaginionej kobiety była pewna, że zaginionej 34-latce uda się przetrwać dzięki technikom wyniesionym z piechoty morskiej. Ambasada USA w Moskwie poinformowała, że rodzina Catherine Serou otrzyma niezbędne wsparcie.
W tym przypadku pozostaje wiele pytań bez odpowiedzi…
Co wydarzyło się po tym, jak zaginiona wsiadła do samochodu nieznajomego?

Źródło:Ciało 34-latki znalezione w lesie. “Siedzę w samochodzie z nieznajomym” (msn.com)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl