Blog
Zaginieni Przed Laty

Paweł Janiak zaginął w 2005 roku. Miał wtedy 16 lat

Paweł Janiak zaginął w 2005 roku. Miał wtedy 16-lat

Paweł Janiak zaginął w 2005 roku. Młody chłopak wyszedł z domu i do tej pory nie wrócił. Minęło 16 długich lat od jego zaginięcia.

Paweł Janiak

Kochani kolejny raz powracamy do tych dawnych i nierozwiązanych zaginięć. Jest ich tak dużo, że systematycznie będziemy wracać do spraw, które pomimo upływu wielu lat wciąż nie mają zakończenia. Wierzymy, że z Waszą pomocą i z Waszymi dobrymi sercami, uda nam się rozwiązać kolejne zaginięcia.

Dzisiaj przypominamy o 16-letnim Pawle Janiaku, który przepadł bez śladu.

Paweł Janiak zaginął w 2005 roku. Miał wtedy 16-lat
Paweł Janiak

3 stycznia 2005 rok wyglądał zupełnie normalnie, nic nie zapowiadało, że tego dnia w domu Państwa Janiaków w jednej chwili zawali się cały świat.

Młody chłopak wraz z rodzicami i siostrą mieszkał w Poznaniu, stolicy Wielkopolski. Chłopak uczęszczał na praktyki szkolne, które miały go przygotować do wykonywania zawodu. W feralny poniedziałek 16-letni Paweł opuścił swoje miejsce zamieszkania, miał udać się na praktyki. Niestety na miejsce nie dotarł.

List

Po nastolatku został list znaleziony w mieszkaniu. Paweł napisał w nim, że jest ciężko chory, ma raka i pozostało mu niewiele życia. Rodzina niezwłocznie zgłosiła jego zaginięcie na policję. W związku z tym rozpoczęły się gorączkowe poszukiwania młodego chłopaka. Siostra Pawła nie mogła uwierzyć w treść listu. Szukając brata, cały czas w myślach powtarzała…

„Dlaczego tak napisał? Przecież jest zdrowy!”

Rodzina Pawła nadal uważa, że informacja o chorobie nie była prawdziwa. Musiało się wydarzyć coś, co spowodowało, że zaginął. Wielokrotnie śledczy i rodzina dostawali informacje, że Pawła widziano, nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Podejrzewano, że chłopak mógł przebywać w Wielkiej Brytanii, ale niestety, żadna z tych informacji nie została do dziś potwierdzona.

Paweł Janiak zaginął w 2005 roku. Miał wtedy 16-lat
Paweł Janiak

Może ktoś z Was wie coś o losach Pawła? Może ktoś z Was rozpozna na zdjęciu swojego sąsiada lub kolegę z pracy? Prosimy o pomoc. W tej chwili Paweł ma 32 lata.

 

Rysopis w chwili zaginięcia:

  • 182 cm wzrostu
  • szczupła budowa ciała
  • krótkie włosy, w kolorze ciemny blond
  • niebieskie/szare oczy
  • trójkątna twarz

Kochani te 16 lat poszukiwań dla bliskich to bez wątpienia najgorszy czas w ich życiu. Tęsknota pomimo upływu czasu nie staje się słabsza, ale z minuty na minutę nasila się coraz bardziej i rozszarpuje serce na strzępy. Niewiedza stała się również ogromnym ciężarem, która zawisła nad rodziną niczym czarna gradowa chmura. Pomóżmy bliskim, udostępniając ten artykuł, by dotarł do jak największego grona czytelników. Dla nas to tak nie wiele, a dla bliskich jest to ogromna pomoc.

Policjanci zajmujący się sprawą zwracają się do wszystkich osób, które mogą udzielić jakichkolwiek informacji na temat zaginionego i jego miejsca pobytu, z prośbą o kontakt osobisty z Sekcją Kryminalną Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu przy ulicy Rycerskiej 2 lub telefoniczny pod nr tel.: 84 – 157 – 58 (w godz.: 7:30 – 15:30) bądź 84 – 121 – 11 lub 84 – 121 – 12 (czynne całą dobę) lub 112 .

Można również napisać do nas – profil „Zaginieni przed laty” na Facebooku. Gwarantujemy anonimowość!

 

Źródło: (9) Zaginieni przed laty – posty | Facebook

 

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl