Blog
Zaginieni Przed Laty

Patryk Więckowski zaginął w 2013 roku. Miał wtedy 19-lat

Patryk Więckowski zaginął w 2013 roku. Miał wtedy 19-lat

Patryk Więckowski wyjechała do cioci do Anglii i tam zaginął w 2013 roku. Miał wtedy 19 lat obecnie ma 27 lat. Losy młodego mężczyzny wciąż są nieznane.

Patryk Więckowski

Kochani dzisiaj przypominamy Wam o tajemniczym zaginięciu młodziutkiego Patryka. Wciąż pomimo upływu lat jego losy są nieznane.

Patryk w 2013 roku wyjechał do pracy w Anglii, gdzie zatrzymał się u swojej ciotki. Co jakiś czas młody mężczyzna przyjeżdżał, jak również systematycznie kontaktował się z rodziną. Niestety wszystko uległo zmianie około sierpnia 2013 roku. Wtedy kontakt zupełnie się urwał, a telefon był nieaktywny. Z późniejszych ustaleń rodziny wynika, że Patryk wyprowadził się od ciotki mniej więcej w tym samym czasie, w którym przestał kontaktować się z rodziną.

Patryk Więckowski zaginął w 2013 roku. Miał wtedy 19-lat
Patryk Więckowski
Próbujemy dotrzeć do bardziej szczegółowych informacji.
Jak dotąd nie odnaleziono dokumentów ani telefonu Patryka. Można zatem wnioskować, że gdziekolwiek się udał, miał je ze sobą.

Rysopis w czasie zaginięcia:

Wzrost 180 cm, około 70 kg wagi, włosy ciemne, oczy niebieskie. Patryk ma na twarzy blizny po trądziku.

Patryk Więckowski zaginął w 2013 roku. Miał wtedy 19-lat
Zaginiony Patryk

 

Kochani zwracamy się do Was z ogromną prośbą o pomoc. Nigdy nas nie zwiedliście, zawsze okazaliście swoje dobre i ogromne serca gotowe do pomocy innym. Prosimy o liczne udostępnieni apelu, być może ten artykuł dotrze do osób, które widziały gdzieś zaginionego. Dla bliskich każde informacje są bezcenne.
Sprawę prowadzi komenda w Makowie Mazowieckim, nr telefonu: 29 7171150
Jeżeli ktokolwiek z Państwa ma jakiekolwiek informacje na temat możliwego losu i/lub miejsca pobytu zaginionego, proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką policji, numerami alarmowymi (997, 112) lub bezpośrednio do nas: Zaginieni Przed Laty. Gwarantujemy anonimowość!!!
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl