Blog
Zaginieni Przed Laty

Omar Vargas został porwany mając 3- latka

Omar Vargas został porwany mając 3- latka. Chłopiec ostatni raz był widziany w pobliżu kościoła. Od tamtej pory jego losy pozostają nieznane.

Omar Vargas

Zaginięcie… Samo to słowo przyprawia o dreszcze i pojawia się zaduma. Wiele rodzin na całym świecie rozpaczliwie zmaga się z tym uczuciem. W poszukiwaniu bliskiej osoby ich życie zamieniło się w ogromny koszmar, którego nikt nigdy nie chciałby doświadczyć.

Dzisiaj poruszymy sprawę tajemniczego zniknięcia 3-letniego chłopca.

Ismael Vargas wyemigrował do USA kilkadziesiąt lat temu i zamieszkał w Chandler w Arizonie. Tam poznał swoją ukochaną Mirriam Riverę. Para poznała się w kościele ewangelickim, gdzie później się pobrali. Oboje mieli dzieci z poprzedniego związku, a Omar był ich owocem wielkiej miłości.

Był 22 kwietnia 1995 roku Ismael Vargas, Mirriam River, ich syn David oraz Omar udali się do Agua Prieta w Sonorze na nabożeństwo Kościoła Ewangelickiego.

zdjęcie ze strony http://www.missingin.org/reg7107/omar_vargas.htm

Po przyjeździe na miejsce rodzina Vargas przywitali obecnych tam ludzi. Podczas nabożeństwa Omar radośnie bawił się z bratem i innymi dziećmi poza kościołem. Sąsiad po drugiej stronie kościoła bardzo dobrze zapamiętał jak spragnione dzieci przyszły do ich domu z prośbą o wodę. Wszystkie dzieci weszły do środka razem z Omarem. Chłopiec miał na sobie przebranie kowboja. Po chwili dzieci zostały zawołane do kościoła, wstały i wyszły razem z Omarem. Tutaj ślad się urywa.

progresja wiekowa do 19 lat zdjęcie ze stronyhttp://www.missingin.org/reg7107/omar_vargas.htm

 

zdjęcie ze strony https://www.pollyklaas.org/missing-children/omar-vargas/

3-latek ginie bez śladu i nikt nie był w stanie powiedzieć kiedy chłopiec oddalił się z grupy. Zaniepokojeni rodzice na początku szukajali chłopca na własną rękę, rozpytując po sąsiedzku. Jednak po chłopcu niebyło śladu.

Poszukiwania

Dwa dni po zniknięciu 3-latka biuro szeryfa hrabstwa Cochise zostało powiadomione przez rodziców o zaginięciu chłopca. W poszukiwaniach brały udział ekipy poszukiwawczo-ratownicze, FBI, psy tropiące, helikopter. Psy tropiące wyczuły zapach z rancza kilka kilometrów od kościoła, ale chłopca tam nie znaleziono. Śledczy twierdzą, że 3-latek tamtego dnia został porwany przez nieznajomego mężczyznę. Co stało się z małym Omarem?

Mijały dni, tygodnie, miesiące. Mama 3-letniego Omara zginęła podczas poszukiwań w wypadku na meksykańskiej autostradzie. Ojciec chłopca pogrążony w ogromnej rozpaczy nieustannie wspominał syna i swoją ukochaną Mirriam. W jego pamięci bardzo dokładnie utrwalił się obraz jego małego synka, który był bardzo podobny do swojej mamy.

Mijają lata niewiedzy. Przez 28 lat zaginięcie chłopca dla śledczych i bliskich pozostaje tajemnicą. Ojciec ma nadzieję, że jego syn się odnajdzie ponieważ nie przeżyje utraty swojego ukochanego dziecka.

Rysopis chłopca:

-brązowe oczy

-włosy czarne

Znaki Charakterystyczne:

– Brązowe podłużne znamię nad pępkiem.

W dniu zaginięcia chłopiec był ubrany w przebranie kowboja.

To straszne, życie w niewiedzy potrafi zniszczyć wszystko. Jeśli Omar żyje ma dziś 31 lat.

Jeśli ktoś z Państwa ma informacje dotyczące tej sprawy, prosimy o kontakt z: The Cochise County Sheriff’s Department (Arizona) – (520) 432-9501

Źródło: Omar Vargas – Fundacja Polly Klaas

Omar Vargas – Katalog osób zaginionych w Arizonie (missingin.org)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Czy można zapobiec zaginięciom seniorów? (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl