Blog
Zaginieni Przed Laty

6-letni chłopiec zamordowany przez własną matkę

1 marca 2021 roku, w poniedziałek ludzie zebrali się w Gardner Park w Middletown, aby opłakiwać śmierć małego chłopca. James Hutchinson miał 6 lat. Jego matka przyznała się do zabicia chłopca. Przejechała go samochodem, a następnie wyrzuciła jego ciało do rzeki Ohi.

Matka chłopca Brittany Gosney wraz ze swoim partnerem Jamesem Hamiltonem zgłosili się na komisariat policji. Poinformowali o zniknięciu syna kobiety. Policja rozpoczęła poszukiwania chłopca. Jednak pod koniec dnia, akcja została przerwana. Tuż po zgłoszeniu, policja zaczęła mieć pewne podejrzenia. Z relacji pary wynikało, że ostatni raz widzieli Jamesa 27 lutego, w sobotę wieczorem. Jak poinformował szef policji w Middletown – David Brik, takie sprawy zaginięcia dzieci, zgłaszane są od razu, tutaj było inaczej.

Przebieg wydarzeń

W piątek, 26 lutego 2021 roku, kobieta zawiozła Jamesa i jej dwoje innych dzieci do parku w hrabstwie Preble. Powiedziała, że ​​próbowała porzucić chłopca w parku, ale James trzymał się jej samochodu, kiedy odjeżdżała. Ciągnęła chłopca, do momentu kiedy to sam się puścił. Kiedy wróciła do parku 30 minut później, James już nie żył.

Kobieta powiedziała policji, że zabrała jego ciało do domu, a następnie wyrzuciła je w rzece Ohio w pobliżu Lawrenceburg w stanie Indiana.

Brittany Gosney oraz James Hamilton zostali aresztowani. Kobieta usłyszała zarzuty morderstwa, zbeszczeszczania zwłok oraz manipulowania dowodami. Hamilton usłyszał dwa ostatnie zarzuty. Oboje zostali przewiezieni do więzienia w Butler County.

James Hamilton oraz Brittany Gosney

Hutchinson, powiedział, że James był wspaniałym dzieckiem. Kiedy się pojawiał, bez względu na nastrój, zawsze wywoływał uśmiech na twarzy. Ojciec Jamesa nigdy nie zrozumie, jak jego własna matka doprowadziła do takiej tragedii.

Ceremonia upamiętniająca chłopca odbyła się 1 marca. Organizatorka Melody Vassas powiedziała, że dziecko jest istotą, która w matce szuka pocieszenia, i że to ona powinna być superbohaterką. Wyznała również, że ​​zorganizowała poniedziałkową ceremonię, aby upamiętnić Jamesa i pokazać, że dzieci w niebezpieczeństwie nie są same.

Hutchinson, ojciec Jamesa stwierdził, że chociaż jest już za późno, aby uratować jego syna, ma nadzieję, że ta zorganizowana akcja wpłynie na świadomość innych ludzi.

James Hutchinson

Źródło:

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Cami

Pękło mi matczyne serce 🙁

Jola

Dlaczego to zrobiła?

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl